Çalışma programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ArdaD tarafından 27 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ArdaD

ArdaD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar yardımlarınızı rica ederek bu konuyu açma gereği duydum şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.
    Yaklaşık 7 aydır spor yapıyorum fakat gereken büyümeyi sağlayabildiğimi düşünmüyorum. Bir arkadaşın verdiği programı uyguluyorum fakat gereken büyümeyi yaşayamadım. Boyum 1.83 kilom 73-74 şuanda. Bilgili arkadaşlardan bu kiloya ve boya uygun bir program verebilecek biri var mı? Protein tozu dışında kullandığım bir supplement yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

2. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    sadece antrenman programında bir yanlış aramak hata olur kanımca. beslenme programınız nasıl günlük ihtiyacınız olan kaloriyi tamamlayabiliyor musunuz?

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Dracarys17 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş