Çalışma programı hakkında birkaç sorum olacak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve qHx tarafından 30 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. qHx

qHx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1.5 yıl kadar önce 6 ay fitness yapmıştım ve 75 kg ya kadar düşmüştüm ancak sınav dönemi dershane zorlamasıyla bıraktım ve 91 kg yum şuan boyum 182 civarı tam ölçmedim son durumunu ama uzun süredir uzamıyordum sanırım 182dir. 80 kgya inip sonrasında ağırlık çalışmayı düşünüyorum. Sorularım şunlar :

1) Önce kas kütlesi mi yoksa yağ yakmamı gelmeli ? yani 80 e inip kas yapmalı sonrasında tekrar mı yağ vermeliyim yoksa 70 e 65 e inip mi kas yapmalıyım ?
    2) Destek besinin gerekliliği nedir ?
    3) Protein ihtiyacım için neler önerirsiniz ?
    4) Hafta da kaç gün yeterlidir ?

Esas sorum baştakiydi diğerlerini araştırarakta bulacağımdır 1 senedir pek ilgilenmediğimden kusura bakmayın. Ayrıca kamburum var bunun için göğüs esnetme sırta ise kasları kısaltıcı egzersizler gereklidir diye bir şey okumuştum doğruluk payı nedir ?

Herkese şimdiden teşekkür ediyorum yersiz olan sorularım için özür diliyorum. İyi forumlar ve çalışmalar..

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş