Çalışma şekli hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ankaralibrk tarafından 11 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ankaralibrk

Ankaralibrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 1 hafta önce vg ye başladım.
    Flexor hocanin 1.ay programina benzer, vg ye kayit oldugum günden beri forumu okuyorum fakat salonda ki hocanin dediğiyle birbirini tutmuyor.
    meselâ 2 hafta vucut isinsin sonra program yapariz 2 gun gelip 1 gun gelmezsin dedi. Birde 2.günümde ben calisirken yanima gelip agirlik arttir hacimlenmek istersen dedi. Makinede ipi enseye cekme (omuz hareketini) 35 kg ile yaparken bugun birisi geldi ben 1 aydir geliyorum 30 kg basiyorum istersen zorlama kendini dedi.
    3×8 yapiyorum her hareketi setler arasi dinlenmeyi 5 10 saniye tut dedi forumda da arastirdim 45 snye 1 dk arasi sizce hangisi kafam cok karisti.
    Beslenmem hakkında da sorularim var sabahlari 4 yumurta haslama olarak yiyorum sarisinida yiyorum kilo aliyim diye bal ve yulaf ezmesi yiyorum ceyrek ekmek arasi. oglen corba iciyorum. aralarda mandalina elma yiyorum. aksam pilav corba salata ekmek yiyorum. uyumadan da balli sut iciyorum. kilo alirmiyim sizce ?
    Birde daha hic terlemedim spor sirasinda sismeyim diyede kucuk sisenin yarisi kadar su iciyorum. Tavsiyelerinizi ve goruslerinizi bekliyorum
    Boy 190 kilo 68

Son düzenleme: 11 Aralık 2015
  2. Ankaralibrk

Ankaralibrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle salonda kimsenin lafına bakmıyorsun sadece hocayı dinliyorsun.
    Set aralarında dinlenme maksimum 1 dakikayı geçmemeli
    Kilo almak istiyorsan karbonhidrat tüketimini arttır ve protein de aynı şekilde ayrıca antrenmandan hemen sonra basit şeker almalısın örneğin; meyve suyu olabilir.muz tavsiye ederim toparlanmayı hızlandırır.
    Ara öğün tüketmelisin sağlıklı yağ içeren kuru yemişler olabilir ceviz fıstık fındık veya ufak bir öğün olabilir.Yani 5, 6 öğün tüketmelisin öğünleri 3 kerede yemek yerine 6 7 kerede yiyebilirsin.

4. Ankaralibrk

Ankaralibrk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyelerin icin teşekkürler.
    Hocaya göre 10 gun sonra programa geçeceğim.
    Kaldirdigim agirliklar su anda makinalarda 30 35 arasi dambillla biceps calismada 5 kg nasil sence ?

Birde antremanda hic terlemiyorum nedeni nedir acaba

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ağaırlıkları çalışırken son tekrarlarda zorlanıyorsan sıkıntı yok. terlememe sebebi hava soğuk olduğundan veya iyice ısınmadığından kaynaklanabilir. ayrıca su tüketimini o kadar az bir su ihtiyacını karşılamaz her set arası bir yudum içerek şişkinliği önlemiş olursun

Sayfayı Paylaş