Zayıflamak için tavsiyelerinizi bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve effe_gs tarafından 2 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. effe_gs

effe_gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba. Yaşım 17 Kilom 83 boyum 1.85
    Dıştan görünüşte biraz kilolu görünüyorum vücut yağ oranım %19
    Yaz ayına kadar vücudumu fit bir hale sokmak istiyorum. Evimde yürüme bandı var.
    Zayıflamaya yönelik neler yapabilirim yemek konusunda ve yürüme bandı işe yarar mı?
    Bilenler yardımınızı bekliyorum Şimdiden teşekkürler :)

2. anilercan

anilercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    seninle hemen hemen aynı ölçülere sahibiz. Ben bundan 1 yıl önce 3 ay kadar salona gitmiştim 10 kg vermiştim. Bırakmıştım birtakım nedenlerden dolayı. Şimdi yeniden başladım 2.ayımı doldurdum 6 kg verdim. Önceden cardio calısıyodum hergün koşu yapıp bisiklet çeviriyodum ama artık onları yapmıyorum yaparsam haftada bir kez. En önemlisi yemek yememek ekmeği kesmek.Ekmek yemiyorum ve abur cubur. yersem 1 dilim kepek. sabah evde kahvaltı ediyorum bide saat 5 te yiyorum. 6 dan sonra yemek yok bu sayede kg veriyo. En önemlisi yemeğe dikkat etmek

3. effe_gs

effe_gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 6 dan sonra yemek yememeyi duymuştum dediğin gibi en önemlisi beslenmeye dikkat etmek. Böyle böyle yaparak yaklaşık kaç ayda vicudumdaki yağları eritebilirim?

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kardio + dıyet ama dıyet en onemlısı ben dıyetsız kardıo yaptım başta dedım zaten kosuyorum zayıflarım abur cuburu kesmedık belım spor yapmama ragmen 2 cm daha kalınlasmıstı ardından bı dıyet yaptım bel 100 den 84 e ındı :)

5. effe_gs

effe_gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim belim şu anda 91 yürüme bandı işe yarar diye düşünmüştüm ama çok yaramıyor galiba :)

6. spor

spor Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Çok detaylı bir bilgim olduğu söylenemez ama takip ettiğim kadarıyla şu anki kilon veya koşu bandı işe yarar yaramaz bunlardan daha önce bilmen gereken şey metabolizman hızlımı yavaşmı.eğer yavaşsa çok disiplinli çalışman lazım yemek spor uyku hepsi düzenli olmalı güzel bir görüntü için.ama metabolizman hızlıysa çokta kendini kasmana gerek yok biraz spor ve yemeklerde abartıya kaçmamak seni güzel bir görüntüye sahip yapar.Hadi kolay gele

7. effe_gs

effe_gs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Metabolizmam hızlımı bilmiyorum bunu öğrenme şansımız var mı?

Sayfayı Paylaş