Zayıflama amaçlı bu program nasıl?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve biyoweb tarafından 1 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. biyoweb

biyoweb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yeni bir işe girmemle spor yapabiliritem baya düştü çünkü artık yeni işim Levent'te olduğundan işten çıkıp bostancıya gelinceye kadar (genel de mesai yaparım ve trafiğe kalırım) spor yapacak ne takat ne de zaman kalıyor. Zaten hipertiroidi nedeniyle kullandığım metabolizmayı altüst eden bir ilaç yüzünden normalden zor kilo kontrolü sağlayan biri0 olarak bu durum beni iyiden iyiye düşündürüyor... Üye olduğum spor salonundaki üyeliğimin bitmesine de daha 25 ay falan var yani karşıdan bir yere de üye olmam imkansız. Bu hikayeye göre aşağıdaki program sizce etkili bir kilo kontrolü sağlar mı?
    • Hafta içi hem kardiyo hem ağırlık antremanlarını yapacak vaktim kalmadığından, hafta içi iki gün 1 saat sadece kardiyo çalışması. Hafta içi hiç ağırlık çalışmayacam
    • Hafta sonu sabahları 1'er saat bir kulübe gidip denizde kürek çekiyorum (güzel spor herkese tavsiye ederim, istanbul caddebostanda ve adana çukurova üniversitesi civarında güzel kulüpler var. diğer şehirleri pek bilmiyorum)
    • Cumartesi ve pazarları kürek derslerim bittikten, yaklaşık 3-5 saat sonra slonda 1'er saat ağırlık çalışması.
    Sizce bu şekilde ağırlığı sadece haftasonuna bırakıp, hafta içi sadece kardiyo çalışmak etkili bir kilo kontrolü ve sıkı bir vücut sağlar mı? Ayrıca kürek derslerinden sonra ağırlık çalışılmasını yani haftasonu iki seans spor yapılmasını tavsiye eder misiniz?

Şu an için aklıma gelen en etkili spor planı bu gibi duruyor.

Sayfayı Paylaş