Yumuşayan Göbek Yağları

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve senpai tarafından 24 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. senpai

senpai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba, burada ilk defa konu açıyorum, bir hatam olmuş ise affola...

21 Yaşındayım, boyum 1.80 ve geçen seneye kadar 115 kiloydum.Geçen yaz boyunca sıkı diyet ve kardiyo çalışarak hızlı bir şekilde 30~35 kilo kadar yakabildim.Araya kış girince diyete ve spora ara verdim.Geri 5~10 kilo kadar da aldım.Bu yaz tekrar diyet ve spora başladım.Şuan 83 kiloyum ve ilk 30 küsür kiloyu yaktıktan sonra göbeğimdeki yağlar inanılmaz yumuşadı, araya kış girdi diyet ve spora ara verince daha da garip bir hâle büründü.Vıcık bir şekilde et parçasını tutup karın bölgesinden ayırarak çekebiliyorum, sanki yerinden kopucakmış gibi. (Ne kadar kötü bir halde olduğumu anlayabildiniz umarım)
    Benim öğrenmek istediğim bu göbek yağlarını nasıl eritebilirim ve karnımı sıkılaştırabilirim?

Antreman olarak ağırlık ve kardiyo çalışması yapıyorum.Hem koşu hem yüzme.Bu hafta başladığım yüzmeye hergün gidip 1.5~2 saat yüzüyorum.1 saat kadar da koşuyorum.Ağırlık çalışmasının ardından kardiyo çalışıyorum.Bu antreman düzenim ile yağları eritip karnımı sıkılaştırabilir miyim?

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    muhtemelen deri sarkmasından muzdaripsin. 20 kilo üstü verenlerde çok sık görülür. bildiğim kadarıyla kısa bir operasyonla deri fazlası alınabiliyor. sen şimdilik karın kaslarını toparlamaya çalış. plank hareketini yapabilirsen güzel verim alabilirsin.

3. senpai

senpai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Deri sarkması olduğunu sanmıyorum, derinin altı boş olsa da sarkık şekilde dursa tamam ama öyle değil ki.Elimle hissedebiliyorum yağ parçalarını tutup,sıkabiliyorum bile.Nasıl anlatayım yani şu resimdeki gibi tutup çekebiliyorum, tabi daha fazla yağ miktarı olduğunu ekleyerek benim durumumu düşünelim.Bunun dışında öneriniz için teşekkür ederim, plank egzersizlerini deniyeceğim, biraz araştırdığımda çok faydasını görüceğimi anladım.

Başka öneri, bilgi paylaşımında bulunacak arkadaşlar var ise tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkür ederim.

4. senpai

senpai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öneri de bulunabilecek kimse yokmu?

5. senpai

senpai Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. TersAdammm

TersAdammm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Vallahi bende geçen yazdan beri diyetteyim bırakmadım yavaş bir şekilde 1 senede 126 dan 91 e düştüm senin durumun çok hızlı kilo vermekten kaynaklanıyor benim düşüncem benim karın bölgemde de yağ var ama senin gibi devasa değil ama 1 sene boyunca mekik eksik etmedim hergün çekmeye çalıştım ve sıkılaştırıcı krem kullanmaya başladım etkisi var fotoğraf olmadan yorum yapmak zor ancak eğer ameliyatlık birşey yoksa sıkılaştırıcı krem mekik güzel yağ yakıcı diyet ve l carnitine kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş