Yeni zayıflamıs sarkık vucuda yardım :(

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve fox_aykut tarafından 16 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. fox_aykut

fox_aykut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    samsun/bursa
    Slmlar.Sorunum şu 2 yıl oncesine kadar 105 kiloydum.Boyum 1.75m.Kendi uyguladıgım rejim programıyla 1 yıl içerisinde 35 kilo verdim.Fakat vucudumda sarkmalar oluştu.Kendi cabalarımla gogus bolgesini azda olsa toparladım.Fakat bel,gobek,sırt bolgesi hala hamur gibi yumusak :D lastik gibi.Ne yaptıysam bu durumu duzeltemedim.Daha cok zayıflamayı denedim olmadı cok zayıf oldum fakat sarkmalar gitmedi.Ne yapmalı acaba ?????

2. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Bende de aynı sorun var...Hatta ben de aynı şekilde 2 sene önce 102 kilodan 20 kilo vererek 82 kiloya düştüm , şimdi ise 78-80 gidip gelio...

O lanet olası sarkıklara hala bi çözüm yok çünkü biliyorum ki bu çözüm 1-2 yıl sonra otomatikman kendini gösterecek...Çünkü sporu , vücut geliştirme ve fitness ı bir yaşam stili olarak seçtim ve her zaman vefalı bir dostu olacağım...Umarım o da vefalı çıkar ve beni 1-2 yıl sonra yarıyolda bırakmaz...

Sana sadece şunu önerebilirim :

KESİNLİKLE KENDİNLE BARIŞIK OL , O SARKINTILARI KAFANA TAKMADAN SPORA DEVAM ET...Umarım bundan 1-2 yıl sonra senin dostun da vefalı çıkar...

3. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şuanda uygun olcak genel bir prg dan sonra kardio çalışmalısın karın bölgesini kardio bitimi çalışmanı önerim. zamanını alacaktır bu fakat sabret başarırsın hocan iyi yönledirse yaparsın kendine güven

4. sahmat

sahmat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ...
    ayni durum bende de mevcut.. atilacak kilolar var hala kuskusuz.. sonrasinda tekrar bir bakacagim duruma..
    en buyuk sIkIntIm ayakta dururken gergin olan gobek otururken ve one egilirken katmerli uc bolum olusmasi.. kilo verdikce bolumler kuculecek ve cogalacaklar diye dusunuyorum..

durumunuz cok ciddi ise bir estetik uzmanina danismak belki faydali olabilir.. malumunuz gerdirme operasyonlari var.. zira belli bir yastan sonra sporla gerdirmek mumkun degil diye biliyorum..

bir de gerdiren kremler mevcut olabilir piyasada..

saygilar,

5. fox_aykut

fox_aykut Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    samsun/bursa
    Yok durumum operasyonluk degil.Aynı SAHMAT Beyiın soyledigi gibi.Ayaktaykan guzel fakat oturunca kotu bir goruntu.Onerilerinizi dikkate alıyorum teşekkürler.Sadece body calısmakla olmaz dediler,vucudu toparlamam için koşmam gerekiyormuş.Anlaşılan sıkı bir antreman beni bekliyor.

Sayfayı Paylaş