Yeni bir tavisyeye ihtiyacım var.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Red tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Merhaba şubat ayında başladığım 2 km kadar yürüyüş ve koşu, üzerine parkta 3x30 şınav 5x30 dips tekrar yürüyüş ve eve gitme şeklinde uyguladıgım bir antremanım var. uzun bir süre oldu dips şınav kesmez oldu, yorulana kadar rahatıkla çekebiliyorum.
    şimdi uzun arayışlarım sonucunda bir yerde parfiks çekebileceğim bir yerde buldum.
    Öğrenmek istedğim çalışma proğramını nasıl yapmalıyım. Barfiks yaptıgım gün şınav çekmemeliyim yada şınav günü dips yapmamalısın gibi tavsiyeler alabilrmiyim. hangi kasın hangisi ile çalışılacagını bilmiyorum.
    mesela bugun Perşembe gidip bol bol barfiks çalışıp evemi geçmeliyim. yoksa şınavda çekebilrmiyim. hepsini birliktemi yapayım hergün birnimi? biraz uzun oldu ama güncellenmeye ihtiyacım var. ilerleme durdu

2. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    dün akşam barfiks girmeye çalıştım barfikse yeni başladıgım için dirseklerimden aşağısı taş gibi oldu kollar şişti. barfiks çok etkili onu geliştirmeye çalışacağım.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.Bu yüzden forum kuralları madde 25.gereği başlığınız kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş