Yeni basladım fakat araştırmalarıma rağmen.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Coyote tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşlar gerçekten bu siteye bulalı kısa bir zaman olmasına rağmen, yağ yakımı konusunda okuduğum, o kadar bilgiye rağmen kendi kendime bir başarıya sağlayamadım.

haftada 2-3 aydır 4-5 defa kardiyo yapıyorum ve evimde ağırlıklarla; ne çok ağır, nede çok hafif orta karar, çok tekrarlı egzersizler yapmaya calısıyorum.

24 yasındayım ve miğde çevrem, 118 cm geliyor. Aynaya bakmak bile istemiyor canım ve bu yuzden, hoşlandığım ve çok beyendiğim bir kızın sırf bu yuzden beni reddetiğini söylemekten, sizinle paylaşmaktan cekinmiyorum.

Amacım güzel ve fit bir görüntüye kavuşabilmek, 7-8 ayık bir süreç içerisinde, nasıl bir yol izlemeliyim?

Bir spor salonuna gidicek gücüm yok, ancak yapabileceğim sınırlı sayıda egzersizler var. 30 kg ağırlık 2 tane dambell ve bir tanede olimpik barım var.

Aslında siteyi daha fazla araştırmam gerekiyordu ama çok afedersiniz, yani kendimi çok çaresiz hissetmeye başladım.

Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Gerek beslenme konusunda ve gerek antreman programım konusunda.

Ama kesinlikle azmim başarısızlıklarıma rağmen hiç birşey eksiltmiyor. Daha fazla hırs ve daha fazla çalışma isteği ile doluyum.

Tek istediğim yardım ve destek hepsi bu.

saygılar.

Morphling bunu beğendi.
  2. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğin egzersizleri gerçekten yapıyorsan geriye yeme içme konusu kalıyor. O da uygunsa bir hormon testi?

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Coyote, Morphling ve saydam bunu beğendi.
  4. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    çok teşekkür ediyorum. ancak.

Çok teşekkür ediyorum. Bu dokumanınızıda, okudum ve inanın basit şeker kullanımını bile cok azalttım. Hatta artık çayımı ve kahvemı şekersiz icmeye basladım. Yalnızca sabahları, tavsiye uzerine biraz basit şeker alımı yapıyorum.

Gün içerisinde ise, ortalama 250-300 gram karbohidrat alıyorum.

Protein tüketiminede özen gösteriyorum, ortalama 80 gram kadar alabiliyorum.

Daha önce testlerimde, Troid hormonum normal değerlerde cıkmıştı.

Şeker değerimde normaldi.

Gerçekten tavsiyelerinize uymayı dusunuyorum, hatta iyi bir spor salonuna yazılmayı da dusunuyorum.

Kafama takılan, insulin hormonunun alçak seviyelerde seyretmesi nasıl sağlanacak?

5. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Az ve sık yiyerek bunu sağlayabilirsiniz.
    Ayrıca glisemiks endeksi düşük bol lifli kompleks karbonhidratları da diyetinizin önemli bir parçası yapmalısınız.
    Bu sayede hem tok hissedersiniz, hem de lifli içerikleri ile aldığınız fazla yağların bir kısmını tutarak sindirim yolu ile atılmasını, dolayısıyla daha az kalori almanızı sağlarlar.

Morphling bunu beğendi.
  6. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    4 saat aralıklarla beslenmeye özen gösteriyorum. Sanayi ortamında çalıştığım için, her seyi bulmam biraz zor oluyor.

Evde hazırlıyorum yiyeceklerımı ve evde hazırlayamassam eğer, bazen sanayiden temın etmek zorunda kalıyorum.

Koşu, mekik ve şınavda hiç sorun yaşamadım ama genede yağlı bir goruntum var.

Sabah kardiolarının etkisi olabilirmi, yani erken kalksam ve saat 5 gibi kardio calısması yapsam.

Çok azimliyim bu sefer başarmaya and içtim diyebilirim.

Her ne olursa olsun başarıcam.

yardımlarınız icin tesekkür ederim.

7. 980

980 Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Chromium picolinate günde 200 mcg

8. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Daha önce hiç bu konularla ilgili ilaç kullanma gereksınımım olmadı. Bunu doğal yollardan halletmek istiyorum.

Salona basladığımda ise, duzenli devam ederek doğal yoldan devam etmek istiyorum.

Sadece Creatine kullanmayı dusundum fakat hiç bilgim yok ve bir profesyonelden yardım almadığım için bunuda yapmadım.

En önemlisi önce cahilce dusunceden arınıp, ilimi öğrenerek yoluma devam etmek istiyorum.

9. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    2 gunde bir sabah kahvalti yapmadan yarim saat kosarsan bir de aksamlari yedigine dikkat edersen 7 ayda sorunsuz verebilirsin fazlaliklari

Sayfayı Paylaş