yeni başlayan kardeşinizin soruları var. . . .

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmet faruk tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ahmet faruk

ahmet faruk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    samsun
    Spor geçmişi yok değil fakat 4-5 ay parça parça gittiğim oldu.2 gün önce yeniden spora başladım bu sefer daha azimliyim...kendime program çıkarttım yememe olabildiince dikkat ediyorum....sporda hedefim yağ yakımı ve bununla birlikte kas kutlesi kazanımı...programı aşağı yazdım. flexorun yeni başlayan lar için olan proramı kullanıyorum...şimdi sorularıma gelim. . .178cm-85kg
    1-spordan önceki koşu-eliptik bisklet-bisiklet yapmamım bi . . .sakıncası olurmu yada agırlık çalıştıkdan sonramı cardıo olması gerek....
    2-bu program ilk başlayanlar için,ben ne kadar yeni başlasamda,önceki gidişlerimden dolayı vucudumun alışma ürecine ihtiyacı olacağını düşümüyorm.bu konuda yanlışmıyım. . .yani 2.ay programına geçsem nasıl olur....
    3-yemek konusu,spordan hemen sonra ne tür şeyler yemeliyim...1.gün spordan sonra bi acuç kuruyemiş 50gr ton balığı yedim akşam 1tabak patatesli yemek yedim. . .spordan önce ve sonra ne kadar bi süre yemek yemek için idealdir...Teşekkürler. . . .
    20dk koşu
    20dk eliptik bisiklet
    10dk bisiklet
    1-Bench Press
    2-Butterfly
    etki bölgesi omuz
    3-Military Pres
    4-Lateral
    etki bölgesi ö.kol a.kol
    5-Barbell Curl
    6- Triceps Pushdowns
    etki bölgesi sırt