Yeni başlayan birine göre sizce ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hezakiel tarafından 29 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hezakiel

Hezakiel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora başlayalı 1.5 ay oldu dün ölçü aldık alt yapım yok ilk defa spor yapıyorum boy 1.90 kilo 83.8 başladığımda kilo 85 ti belden 5cm incelmiş kol 1 cm büyümüş 1.5 aya göre sizce nasıl durum göğüs hatırlamadığım için yazmadım ama göğüstede ilerleme olduğunu biliyorum zaten amaç kardiyoyla kilo ve beldi devam ediyorum

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Uzun boylu birinin kas yapması kısa boyludan daha zordur özelliklede kollar uzun olduğu için kası tek biryerde toplamak kolay değildir . Ama eğer sağlam bir vücut yaparsanda kısa boyludan daha estetik bir vücuda sahip olabilirsin . O yüzden ilk safada çok birşey bekleme derim alışma , kasların hamdan kurtulma dönemidir .

3. Hezakiel

Hezakiel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aklımda şöyle bi soruda var yeni başladığım için hoca yağ yakmam gerektiğini söyledi cardioya önem veriyorum ama ağırlığıda es geçmeden düzenli bi şekilde yapıyorum peki bunun yanı sıra diyette yapmam gerektiğini söyledi doğru bir yoldamıyım acaba

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Doğru yoldasın ağırlık herzaman şarttır . Ama ilk zamanlar uyuyan kası uyandırıyorsun fazla ağır çalışma derim . Diyetten kastımız bilindiği gibi yeterli protein yeterli karbo kısacası doğru yoldasın

Sayfayı Paylaş