Yeni başlayış ve Hacim dönemi Yardım!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AlpCkr tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    [B]Merhaba ben 1 hafta sonra uzun vadeli bir bb ye başlayacağım bütün yemek ,antreman,supplement programlarına bütünüyle disiplinli bir şekilde devam etmeyi min 10ay max 17-18 ay içerisinde şık bir vücut çıkarmayı planlıyorum öncelikle;

1-kilom 70 boy 1.77 yeni başlayanlar için supplement gereksiz demişsiniz ben 77 - 83 arası bir kiloya ulaşıp daha sıkı ve hatlı bir vücut için... Supplementsiz sadece makarna pilav tavuk ton balığı ile bu kiloya ulaşabilir miyim kısa bir zamanda 1-2 ay .. ? Gerekirse supplement almayı düşünebilirim,birde balık yağı hapı duyuyorum sizin tavsiyeleriniz neler ... ?
    [/B]

2. bedo123

bedo123 Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cevap

ilk 1 hafta hiçbir şey alma 1 haftayı geçince benim abimin kullandığı bütün vücudu çok hızlı şekilde patlama etkisi yaratan cellucer c4 extreme kullanmam 17 - 18 ayı 5 ile 8 aya indirmeni sağlayacaktır

AlpCkr bunu beğendi.
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    1-2 ayda 83 kg ya çıkma gibi bir hayalin varsa yada 77 bile olsa imkansız. Neden imkansız ? Çünkü 77 kg ya bile çıksan 1-2 ay süre zarfında alacağın kas kütlesi değil yağ kütlesi olacaktır.
    İlk başlarda supplement kullanmana gerek yok. Zaten vücudunun yavaş yavaş oturmaya başlaması 3-4 ayı bulacaktır. Yani bir şeyler belli olmaya başlayacaktır.

Saydığın yiyeceklere alternatif yiyecekler de ekleyerek kilo alırsın. Supplementlerin mantığı ek besindir.

AlpCkr bunu beğendi.
  4. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle teşekkürler verdiğiniz bilgi için siz diyorsunuz ki 1-2 ay yerine kilo alma zarfını 3-4 ay a çıkar sabırlı ol kas olarak al yavaş yavaş al sağlam al ?..

ilk 2-3 ay düzenli doğal besinlerle beslenebilirim daha sonra da supplement desteği sağlarım yine yavaş yavaş hersey rayına girer gibi teoride

Sanırımm ne kadar sabırr inanç motivasyon / o kadar doğru yagsız kas :)

5. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Vücut tipinizi belirtmemişsiniz (ektomorf-endomorf-mezomorf) fakat yağsız kilo almak istiyorsanız bunu ancak zamana yayarak yapabilirsiniz.Oldukça zordur ve emek ister yağsız kas kütlesi eklemek.

İlk 6 ay supplementin gerekli olmadığı söylenir genelde.Supplementten ziyade öncelikle beslenme düzeninizi sağlamlaştırmanızı öneririm.

Düzenli bir şekilde ve pes etmeden devam ederseniz hedeflerinize ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Başarılar.

AlpCkr bunu beğendi.
  6. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Teşekkürler öncelikle bilgi için..

Biraz araştırdım ve ektomorf bir vücut tipine sahibim sanırım..
    Zamanım bol gerektiği yerde supplement desteğide almak kaydıyla düzenli ve yılmadan kısa veya uzun vadede hiç fark etmez sadece kafamdaki hedefe ulaşmayı planlıyorum .. Örn gerekirsede: Marc Fitt hedef boyumuz aynı kilom 7 kilo eksiğim var adamdan yaşımızda 1yaş küçüğüm 21 yaşındayım.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Örnek verdiğiniz kişide yağ yok define bir vücut farkındasınızdır umarım :) Zamanınız bolsa düzgün çalışma ve beslenme ile tabi ki süreye karşı sabırlı olursanız neden olmasın

AlpCkr bunu beğendi.
  8. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Evet adam zaten belirli bir süre içerisinde çalışmış zamanla yağı en az düzeye indirmiş, benimde zamanım bol olacağından düzenli beslenme,sabır ve antremanlar ile artık kac ay kaç ay sürer bilemiyorum ama hedefime ulaşmayı en aza ayları ne kadar cekebilirsem o kadar benim açımdan daha iyi olacağını planlıyorum..

9. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Ay olarak değil de yıl olarak planlama yapılırsa daha gerekçi olur :) O derece define olmak çok ciddi bir emek ister.

AlpCkr bunu beğendi.
  10. AlpCkr

AlpCkr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

Umarım yılmadan yakalayabilirim ay veya yıl sorunum yok gerektiğinde supplement destekleriyle engel tanımaksızın hedefime ulaşmayı planlıyorum zaten başladığımda da ilerleme dönemlerindede umarm verimli olurda antreman günlüğümde paylaşırım :)

Sayfayı Paylaş