Yeni Başladım(Programım, beslenmem, ve sizden gelecek tavsiyeler)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nartubu tarafından 17 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nartubu

nartubu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Samsun
    Merhaba arkadaşlar,
    Çalışmaya yeni başladım şu an 4. haftadayım. 3 Ay düzenli devam etmeyi planlıyorum. Boyum: 180 cm Kilo:74 Yağ oranım evdeki tartı da %12-14 arasında değişiyor.
    Bu sene üniversiteye hazırlandığım için görüntü pek iyi değildi ancak spor salonundaki hocam direk ağırlıktan başlamamı, ve fazla kardio yapmama gerek olmadığını söyledi. Bana verdiği programda günde bir bölge ve haftada 5 gün antreman var.

Programım
    Pazartesi: Göğüs
    Salı: Sırt
    Çarşamba: Bacak
    Perşembe: Omuz
    Cuma: Ön ve arka kol.

Boş günlerimin birinde ya denize gidiyorum ya da basketbol oynamaya çıkıyorum.

Her gün 3x50 mekik, twister ve sopa ile çalışıp esneme germe hareketlerinden sonra ağırlığa giriyorum. Bir de akşamları android uygulama olan Caynax A6W karın programını uyguluyorum.(daha 12. güne gelebildim).

Kendi gözlemlerime göre omuz, kol ve bileklerim zayıf görünüyor bacaklarım ise genetik olarak fazlaca kalın, ancak yürürken kaslı bir görünüm söz konusu değil.

Beslenme programım ise

Sabah 5 yumurta beyazı + 1sarısı (Yumurta yerine bazen 160gr ton balığı) + aşırıya kaçmadan ekmek + 1 Domates + 1 Salatalık

Öğle: 500gr tavuk ve antremandan 30dk önce 300ml süt

Antreman

Antreman sonrası 200 ml süt.

Caynax A6W karın antremanı

Akşam evde ne piştiyse tabii az yağlı olmak kaydıyla.

Gece yatmadan önce büyük bir kase yoğurt.

Programım ve beslenmem tam olarak bu, en hızlı ve sağlıklı biçimde sonuca gitmem için sizlerin önerilerinizi, yanlışlarımı göstermenizi bekliyorum

Teşekkürler...

2. nartubu

nartubu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Samsun
    arkadaşlar önerisi olacak olan yok mu