Yeni Başladım Göbeğim var ACİL YARDIM !!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TALHA51 tarafından 15 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TALHA51

TALHA51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba sevgili arkadaşlar. Spora başlayalı 35 40 gün oldu. Bundan öncede 50 55 günlük bi spor geçmişim vardır.
    Boyum: 1.88
    Kilom: 91
    Whey protein tozu takviyesi kullanıyorum,
    Sorunum göbek ve bel bölgemde yağlanma fazla, kısacası hatrı sayılır bi göbeğim var, Kilom boyuma göre normal diye düşünüyorum ama yağ seviyem de fazla.
    Omuz göğüs ve bicepslerde gözle görülür gelişmeler kaydediyorum ama göbeğim beni rahatsız ediyor. Kardiyo antremanı yapmıyorum kiloda vermek istemiyorum açıkçası hacim kazanmadan çünkü mağlum kış ayındayız yağ yakmasıda oldukça zor ve hacim kazanmam gerekiyor.
    Size sorum acaba kardiyo yapmadan şubat sonuna kadar hacim ve kas kütlesi ağırlıklı çalışıp yani bulk yapıp
    Mart başı gibi definasyona girip kardiyo ilemi eritmeliyim ???
    Definasyonda BCAA KARNİTİN WHEY PROTEİN TOZU KULLANARAKDA Kas kaybını önleyerek direk yağ yakımı gerçekleştire bilirmiyim ? Hocamın dediğine göre kışın yağ yakımı zor diyor bulk yani hacim kazan ilk bahardada yağ yakımına geçersin ve göbeğini eritirsin diyor sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ediyorum saygılar.

2. TALHA51

TALHA51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cevaplarınızı bekliyorumm

3. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Bence yagdan cok sudur diye tahmin ediyorum o suyu atmak icinde gunde en az 2 lt su karboidrati azaltip proteine yuklen yapmasi cok zor bence ama keto diyetin bulk versiyonunu kullanabilirsin 2-3 hafta dene istersen iseyarayaBİLİR.

4. TALHA51

TALHA51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim. Evet su olabilir çünkü spora başlamadan daha azdı göbeğim şimdi dahada büyüdü :/

Sayfayı Paylaş