Yeni Başladım önerileriniz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve flame2013 tarafından 27 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. flame2013

flame2013 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    S.a tüm forum üyelerine iyi akşamlar.Yaşım 18 kilom 70 boyum 1.80 amacım kol,gögüs,omuz,karın ve ön kol kaslarını geliştirmek aşırı derecede hacimli bir vücuda değil fit ve karın kasları sağlam bir vücuda sahip olmak istiyorum.Size olan sorularım;
    1.Kaç kilo ile çalışmam gerekiyor.
    2.Haftanın kaç günü çalışmam gerekiyor ve antrenman günü tüm bölgelerimi yoksa belirli bölgelerimi çalışmam gerekiyor.
    3.Sabah kahvaltında 2 tam yumurta yesem yeterli olur mu ?(bu sadece yumurta için geçerli diğer besinlere bir şeyler dününeceğim.
    Birde dün antrenman yaptım fakat belim ağrıyor normal midir yoksa incitmiş miyim ?(bel çalışmadım)
    Yorumlarınızı bekliyorum herkeze iyi forumlar...

2. flame2013

flame2013 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Konu güncel.

3. Nauplios

Nauplios Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    1) kaç kiloyla çalışıcam diye birşey yok çalışacağın kilo kas grubuna senin formuna bağlı olması gerekir bunu sen ayarlayabilirsin ancak
    2) optimize sonuc haftada 4-5 antremanda alırsın yeni başladığın için ilk 4-6 ay tüm kas gruplarını çalış ayrı ayrı yapmana gerek yok
    3) yumurta işinide ben 4 beyaz 1 sarı yapıyorum sende bu orana dikkat et çok sarıya abanma

4. flame2013

flame2013 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Eyv. hocam bu konuda öneri yapacak arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :
    Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR EkibiDeğerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.
    Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş