Yeni Başlıyorum Yardımlarınız Gerekli (FOTO EKLENDİ)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MrGEN tarafından 27 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. MrGEN

MrGEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sa arkadaşlar. 1.76-1.78 boyunda 114 kiloyum ve bodye başlamak istiyorum. kilo falan vermek değil sadece bodye başlayp sarkan yağlarn toparlanmasını istiyorum. amacım bu yani.özellikle göğüs ve göbek bölgemde bayaa yağlanma var. o yüzden göğüs çalşmalarını biraz daha ağarlaştırarak yapmayı planlıyorm. öncelikle daha hızlı bi şeklde vücudumn toparlanması için bana takviye olarak önereceğiniz şeyler nelerdir. hangi protein yada aminoasitlerdir bunları öğrenmek istiyorum ve çalışma programımı nasl yapmalıyım bu konudada fikirlerinizi almak istiyorm bu arada yaşım 20. resimler aşağıdadır.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

2. MuRt

MuRt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hocam ilk başta cardio yapmalısın o kiloları vermeden body yapmanın pek bi faydası olacagını düsünmüyorum.

3. yusufziya

yusufziya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    evet. önce diyet ve kardio 20 kg verdikten sonra bady ye başla.

süper olur.

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yağlar kasa cevrılmezki sarkan yaglarını toplayasın o kadar fazla kılonuz varkı kardıo ve dıyetsız hıcbır sonuç alamazsınız. 20-30 kg vermenız gerek dıye dusunuyorum

MrGEN bunu beğendi.
  5. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Sakin ol önce :)

Biliyorum çok zor bir durum biran önce yapmak istiyorsun her şeyi anlıyorum ama bizi dinle.

Önce cardio ve zayıflamak için güzel bir diyet hazırla. Bol bol meyve ye, çikolatayı, yağlı yemekleri, unlu-şekerli mamulleri kes, tuzu azalt...

MrGEN bunu beğendi.
  6. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Güzel diyet ve programla haftada 3 kg vermen mümkün

7. MrGEN

MrGEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bi diyet programı uygulamalıym haftada 3kg için ?

8. cory

cory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar öncelikle arkadaşa kolay gelsin diyim kilo vermeyi düşünmek bile bir başlangıç sayılır.Yeni uye oldugum için konu acamıyorum arkadasın affına sıgınarak buradan soru sormak ıstedım bende arkadas tarzında bir tavsiye isteyecektim.
    Daha onceden biraz soft diye tabir edeyim body gecmısım var aile den gelende biraz genetiklik mevcut,son sene 8 kılo kadar aldım bunun 6 sını vermıs bulunmaktayım bisiklet surekli biniyorum ,evde body deki ilk programımı uyguluyorum (dumbell,bar vs mevcut evde)alt yan ust karın kası calısıyorum her sabah ve aksam 40*4 seklinde sormak ıstediğim yan ve karın bolgemde biraz fazlam kaldı hırs yaptım ve bakla bakla cıkarmak ıstıyorum.nasıl bir karın programı onerırsınız resımde eklemek ıstıyorum tekrardan arkadasın konusuna yazdım kusuruma bakmaz ıns.

9. Destroyer2

Destroyer2 Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    bence bodye başlamak için acele etme önce bi 70 li kilolara in daha sonra başla bodye çünkü emin ol bodye başladıktan sonra yağ yağmak daha büyük eziyet oluyor cardioda kas yakarmıyım korkusuyla ve tabiki diyete girmekte bir o kadar zor oluyor kas kaybedermiyim korkusuyla

10. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer bisiklete biniyorsan bir program yap kendine (zaten bisiklet alt karını çalıştırır) bir tablo çiz mesela bugün 10dk durmadan bisiklete bindiysen haftaya 20dk yapmaya çalış böyle yağ yakarsın zaten kas fazla yok eğer proteinli beslenirsin kayıp yaşamazsın.

Sayfayı Paylaş