yeni başlıyorum yardım lütfen!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve cemremine tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cemremine

cemremine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    165 boyundayım 52 kiloyum.9 kilo kadar dietle kilo verdim.Şimdi sıkılaşmak istiyorum.Karın bölgemdeki yağlanma kaldı.Yarım mekik çekmeye çalışıyorum fakat karın kaslarım kasılmadan belim ağrıyor kalıyorum.Birde squat yapmaya başladım.Benim için evde yapılabilecek bir program önerebilirmisiniz?Şimdiden Teşekkürler.

2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle yasinizi yazarmisiniz ? Ikinci bir mesele mekik cekmeye calisirken ( ki yarim mekik demissiniz bu cok daka kolay) belinizin agrimasi ya mekik cekmeyi bilmediginizi yada bel-sirt kaslarinizin zayif oldugunu gosterir.Oncelikle mekik cekerken bir el havlusunu boynunuza dolayip uclarindan tutarak cekmeyi deneyin gene agri olusuyorsa mekik cekmeden yuz ustu yere yatin ellerinizin tersini cene altinda kilitleyip cenenizi dayayin sirtinizi kasarak 5-10 cm yukselin tekrar inin. Kalkarken nefes vermeyi unutmayin bunu 3*8 olarak ilk basta yapin sorun duzelecektir kolay gelsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Xcalamity

Xcalamity Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amsterdam
    Muhtemelen ısınmadan başlıyorsun mekik çekmeye spordan önce 15 dakika ısınma hareketleri yap vucudunu ısıt ondan sonra mekige devam et

Sayfayı Paylaş