Yeni başlıyacagım ama ağır işlerde calıstıgım için antremanlıyım.Bi yardımcı olun

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emmo1 tarafından 28 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emmo1

emmo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Uzun zamandır sanayide ağır işlerde calıstıgım için biraz antremanlıyım. Şimdi bu spora baslamaya karar verdim. Yeni baslayanlar gibi suppmentler kullanmayayım mı kullanayayım mı bilemedim suan hiç bu sporu yapmamış olmama rağmen kol 39 cm. Suppmentler konusunda bi yardımcı olursanız sevinirim. Spora direk orta derece olarak başlayabilir miyim? Onun hakkında da bilgilendirirseniz sevinirim. bench_O

2. emmo1

emmo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaslar yardımcı olun....

3. Crony

Crony Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya-Ereğli
    Sadece body yapanlar değil her sporcunun ihtiyacıdır supplementler.Tabikide spor salonunda spor yapmanızı tavsiye ederim ama devamlı indir kaldır durumunuz varsa body ye başlamadan kullanmanız bile fayda sağlar diye düşünüyorum.Yaptığınız işi iyi bilirim kim ne derse desin bence hamallıkda spora girer en basit örneği birçok insan var hamallık yaptığı halde body yapan bazı kitlelere farkını atıyor.

Benim düşüncem body ye başladıkdan kısa bir süre sonra supplement kullanımına başlıyabilirsiniz.

emmo1 bunu beğendi.
  4. emmo1

emmo1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eyw krdesm bende öyle düşünüyordum yardım ettiğin için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş