yeni başlıyacağım birkaç sorum var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetsen tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmetsen

ahmetsen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yaşındayım 54 kilo 165 falan boyum var abilerim fitnesse başlamak istiyorum okuldan dolayı eve malzemeler almak evde çalışmak istiyorum kilo almak istiyorum reflüm var fazla yemekte yiyemiyorum bikaç sorum var öncelikle abilerim yardımlarınızı bekliyorum

1- göğüs kol karın kol kası için neler almalıyım
    2- protein tozu alsam kilo alabilir miyim
    bütçem 500tl kadar dahada arttırabilirim dambıl alıcam başka neler alabilirim abilerim :)

2. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    kilosu ayarlanabilir dambıl,barfiks aleti,şınav barı, karın egzersizleri için minder
    120 cm lik uzun bar mutlaka al,el yayı da almanı öneririm çok ucuz zaten,kavrama gücümüz için önemli
    ağırlık eldiveni tercihe bağlı ancak kullanmanı öneririm
    protein tozu kilo aldırmaz,kilo aldıran gainer ürünüdür
    ancak o parayı vermeni gerektirecek bir faydayı sağlamıyor sana üstelikte yeni başladığın için paranı çöpe atmakla aynı inan bana
    kilo almak istiyorsan karbonhidratı bol olan her ne varsa bunların tüketimini arttır ve kalori alımınıda arttır
    hesaplama falan yapma sadece normalde ne alıyorsan spor yapınca daha fazlasını almaya çalış,sonuç gelecektir

Sayfayı Paylaş