YENİ PROGRAMIM.YARDIMLARINIZI VE ELEŞTİRİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ismail1320 tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ismail1320

ismail1320 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    merhaba arkadaşlar
    10aydır vücut geliştirme yapıyorum boyum 1.78 kilom başladığımda 58 di şimdi 82 oldum kalıp olarak cok iyi gelişme oldu yalnız kollar gerektiği kadar gelişmedi ve küçük kaldı.beslenmemide cok düzenli yapmaktayım hatayı programda aramaya başladım.başladığımdan beri hep aynı program gittim
    İLK 10AY Kİ PROGRAMIM
    1.GÜN OMUZ-TRİCEPS
    2.GÜN BİCEPS-SIRT-TRAPES
    3.GÜN GÖĞÜS-BACAK
    4.GÜN DİNLENME
    VE TEKRAR AYNI PROGRAM
    10 AY BOYUNCA BU PROGRAMI YAPTIM VE KOLLARIM GEREKTİĞİNCE GELİŞMEDİ ÖTEKİ BÖLGELERE NAZARAN.ŞİMDİ BİRAZ ARAŞTIRMA YAPARAK KENDİMCE ŞÖYLE BİR PROGRAM HAZIRLADIM
    YENİ PROGRAM
    1.GÜN BİCEPS-TRİCEPS
    2.GÜN DİNLENME
    3.GÜN OMUZ BACAK
    4.GÜN GÖĞÜS SIRT
    5.GÜN DİNLENME
    VE TEKRAR BAŞTAN.
    SPOR SALONUNA GİTMİYORUM KENDİ OFİSİMİZDE SPOR YAPIYORUZ AMA GEREKLİ TÜM ALETLER VE İSTASYONLAR VAR EKSİK HERHANGİ BİRŞEY YOK
    YORUMLARINIZI BEKLİYORUM SİZCE KOLLARIN GELİŞMESİ İÇİN NASIL BİR PROGRAM OLMUŞ.TEŞEKKÜRLER

2. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Omuzdan sonra göğüs girmek iyi olmaz hele ki incline ı çok yapıyorsan .. bende kolun küçük olmasından şikayetçiydim senin gibi 1 güne aldım ve haftada 2 gün çalıştırmaya başladım ilerleme gördüm beslenmende yerindeymiş öyle diyorsun bence sende 2 gün götürebilirsin .

3. Ataa90

Ataa90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yaklaşık 1 sene göğüs - sırt programı uyguladım . Kimsenin lafıyla olmuyor bu işler onu anladım . Göre göre kuruyor kendi programını insan . Göğüs ve sırt bölgesi iki büyük bölgedir genelde ağır bir göğüsden sonra sırt'a göğüs kadar yüklenemezsin aynı verimi göremezsin çoğu zaman . Büyük bölgeler çalıştıktan sonra vücudun o bölge kan pompalamaya başlar fakat sen ardından tekrar büyük bir bölge daha girersen bu sefer vücudunu şaşırtırsın . Ama dediğim gibi eğer yaptığın program sana iyi geliyorsa aynısıyla devam belli süre sonra değiştireceğinden eminim

Sayfayı Paylaş