YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SHAKER ARDA tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Bir shake tarifi verebilirmisiniz?(protein tozsuz)

1. Shake shake shake

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Shake shake shake

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sevgili abilerim kardeşlerim
    Sizlere bir sorum olacak ben spora yeni başladım yaşım 16 vücüy ölçülerim iyi.Ve haftada en Az 4 gün 1saat20dakka falan antreman yapıyorum. Tavuk balık yumurta süt et peynir baklagil falan tüketiyorum da bi sorum olacak bana bi shake tarifi söylermisiniz gece hazırlayıp ertesi gün akşamı içebilmek için dolapta saklıyabilceğim (protein tozsuz) muzlu lorlu sütlü falan protein içeren güzel bir karışım önerebilirmisiniz spor sonrası.

2. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    neden shake ? neden karışım ? ne bu özentilik anlamadım ki illa birşeyler karıştırıp içmen mi gerekiyor böyle bir şeye ihtiyaç mı var ? whey in amacı kolay hazırlanması ve pratik olması ayrıca hızlı sindirilmesi,sen bu karışımı hazırlamak için uğraşacağın çaba da cabası nerde kaldı bunun mantığı.Günlük protein ihtiyacını karşıla gerisini önemli değil haa illa bu gün birşey hazırlayıp yarın tüketecem diyosan tavuk pişir ne gerek var yok süt yok muz çırp dolaba koy yarın iç vs. çıkar lor mu yiyeceksin ye çıkar süt mü içeceksin iç.Bu protein tozlarının normal besinlerden aldığın proteinden farklı bi ayrıcalığı yok kabullenin artık

3. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Benim böyle birşey kastetme gibi bir amacım yoktu siz beni yanlış anladınız günün büyük bölümü okulda geçiyor öğle yemeği okulda yiyorum ve et gibi şeyler olmuyor sadece sabah yediğim yumurta gece yediğim bir et yemeği ve süt peynir den alıyorum daha hızlı gelişmek istiyorum ve shake herkez içiyor diye benimde içmemim bi zararı olacağını düşünmedim tabi senin düşüncen böyleyse bilemem haklı olabilirsin

4. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    anladım bunu baştan söyleseydin farklı konuşurdum ama genede fikrim aynı,öyle bir karışım hiç kullanışlı olmaz ayrıca bunu 4-5 saat sona tüketecğini düşünürsek zaten bozulma riski var,topaklanma tat vs. yani gereksiz çaba.Kendine saklama kapları al,tavuk haşla,meyve götür kimsenin ne dediğine ne düşündüğüne bakma çıkar masaya ye,en güzeli bu şekilde olucak emin ol

5. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Evet haklısın teşekkür ederim herşeyi deniyorum yapıyorum bu işe inandım kısa dönemde çok değiştim geliştim sadece protein tozu kullanmak istemiyorum o yüzden protein tozu olmadan alabiliceğim kadar protein almaya çalışıyorum artık beni nereye kadar götürür bilmiyorum daha çok et süt tüketmeye çalışıcam zor olsada denicem
    haklısn

Sayfayı Paylaş