Yardimci olur musunuzz

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve 19Ozge98 tarafından 9 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 19Ozge98

19Ozge98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba. 1 2 yil aradan sonra tekrar spora baslamayi dusunuyorum. Onceden cok agir bir yuzme programin vardi ve birakmak zorunda kaldim. 1 yil önce selülitsiz hatta kasli bacaklara sahiptim ama baya kilo aldim. 167- 168 boy. Eskiden 50 kiloydum suan 56 57 arasi degisiyor.Omuzlarim normal bir kiza gore genis. Alt bacagim ve dizimin ustunde kalan yer hala kasli (fitnessla aram cok iyi sayilmazdi o yuzden adini bilmiyorum.)Dis bacakta da pek degisme yok sanki. Ama ic bacaklarimda kastan eser yok. Kalcam yuzmeden dolayi baya hos gorunuyordu. Suan sporu biraktigim icin mi bilmiyorum ama eskisi gibi degil. Tekrar diklestirmem gerekiyor. Ama bacaklarimin daha da kalinlasmasindan korkuyorum. Ne yapsam inceltemiyorum. Inceltmek isterken squat yapmak gozumu korkutuyor. Uzun sure sonra ilk kez goren insanlarin tepkisi "o ince bacaklarini nasil bu hale getirdin" oluyor. Kendimi ilk kez fizigim yuzden kotu hissediyorum. Eski fizigime artik kavusmam lazim.Önerebilecegiz egzersiz ve programlar var mi?

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Doğal yoldan kazanacağın hiçbir kas göze kötü gözükecek kadar büyüyemez. Kafan rahat olsun başlayabilirsin squata. Antrenman olarak forumu dolaşman yeterli erkekler ne yapıyorsa o.

3. 19Ozge98

19Ozge98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Squatla boyle ince bacaklara sahip olabilir miyim ki? Kalinlastiriyor diye biliyordum ben

Ekli Dosyalar:

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
  5. 19Ozge98

19Ozge98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: