YARDIM LAZIM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Diablo00 tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Diablo00

Diablo00 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 yıla yakındır fitness yapıyorum ve şuana kadar bir sorun yoktu.2 hafta önce bench pressele antremana her zamanki gibi başlıcaktım güzel ısındım belki kanatları tam ısındırmamış olabilirim başlar başlamaz göğüsümden bir basınç olmaya başladı kalbime doğru sonra parmak kütletir gibi bi kütleme oldu göğüs kafesi civarımda fakat ağrı oluşmadı biraz rahatladım daha ilk hareketi yapıyordum 1 dedim bu olay oldu 2 dedim böyle sırtımdan bişey batmaya başladı 3 dedim 4 diyemeden nefesim kesildi.Ağır girmedim her zamanki sete başlarken halimde belki o gün fazla üşüttüm fakat halen geçmedi doktora gittim kas gevşetici verdi 3. gün bugün kullanıyorum biraz rahatladım ama 2 haftadır antreman yapamıyorum kol omuz bacak çalışabiliyorum fakat sırt ile göğüs yapamıyorum bu sorunu daha önce yaşayan varmı önerileriniz nedir? ayrıca bu olay olmadan öncede 1 hafta kanatlarım ağrıyordu şuan iç sırt dediğimiz bölgede ağrı var kas tutulması gibi bi ağrı sadece baskı uygulayınca ağrıyor günlük yaşantıda gezerken falan ağrı olmuyor.

Sayfayı Paylaş