YARDIM! Geçirdiğim trafik kazası sonrası YENİDEN BAŞLAMAK istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MucizeAdam tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MucizeAdam

MucizeAdam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhabalar. Forumda yeniyim umarım bazı şeyleri yanlış yapmıyorumdur. 8 ay önce geçirdiğim ağır trafik konusunda ölümden döndüm. Çok ciddi sıkıntılar çektim. Şimdiyse sağ ve sol femurlarda 38'er santimetre platin ve sağ el baş parmağımda vida bulunmakta. Lakin artık bir engel olmadığını doktora onaylattıktan sonra 2 gün önce spor salonuna yazıldım. Daha önceden ciddi basketbol ve eskrim geçmişim var. Altyapım sağlam yani.

173 cm boy 68-70 kilo'dayım. Bugün girdiğim ölçümlerden sonra ise kilo 68.4 yağ oranı %12.4 vücut sıvısı %67.3 ve kas kütlesi 57 kg geldi.

Fotoğraflar güncel tarihtedir. Foruma yüklerken problem çıktığı için link budur arkadaşlar: [​IMG]http://postimg.org/gallery/ge2d3j0u/

Program olarak 2 haftalık oryantasyondan sonra başlamayı düşünüyorum. Bacaklarımı platinlerden ötürü sadece koşu bandında açmayı düşünüyorum. Yani program adına bacak-off olacak. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim antreman adına?

Teşekkür ederim şimdiden :)

Sayfayı Paylaş