:((YARDIM EDİN NE OLUR YAW

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gokhanalpan tarafından 25 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gokhanalpan

gokhanalpan Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şimdi bana yardım ederseniz çok sevinecem ben 168 boyundayım ve 71 kilogram ağarlığındayım daha 2 hafta öncesine kadar düzenli beslenmiyordum simdi altı öğün sistemien geçtim ve günde yaklaşık 2 kutu ton balığı 4 tabak makarna 3 litre süt 1 yarım ekmek tüketmeye başladım aralarda meyve salata takılıyorum ve bol su iciyorum evdede ağarlıklarım var spor salonuna gidicek durumda diilim su an için bir tek benc sehpası almam lazım 2 tane dumbell ve 30 kg halterim var daha yeni başladım icin fazla yüklenmiyorum 10 kg ile başlamıstım 3 set 15 tekrar yaptıktan sonra yükselttim ağarlığıkları günllük yaklaşık sabah 6 7 yumurta beyazı yiyorum yogurt yiyorum bir gün koşuyorum(12 km) bir gün (karın calısıyorum)bir günde göğüs calısıyorum bu simdi mantıklımı Yağ oranı vücudumun bir 10 kg fazlalık var Definasyon mu yapmalıyım yoksa yardım ederseniz çok sevinicem

168 boy 71 kilogram Bazal Metabolizma Hızım 1705 22 yasındayım BEDEN KİTLE ENDEKSİM 25.4 ANLAYAN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNECEM..

Sayfayı Paylaş