Yardım (''Kilo'')

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ugur_mc_1989 tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ugur_mc_1989

Ugur_mc_1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Satış Danışmanı
    Yer:
    İstanbuL
    Öncelikle Herkeze Selam Adım Uğur Yaşım 20 Kilom 66 Boyum 184
    Ben BB ye 66 olan kilomu boyum ile orantılı hale getirmek için başladım öncelikli hedef olarak bunu görüyordum ama spor salonunda calışan diger arkadaşları gördügümde özenmedim desem yalan olur yani.Kimle Konuştuysam 6-7 aylık sürecte ilac takviyesi ile 15-20 kilo civarında kilo artışı olmuş.
    Benim sizin görüşlerinize ihtiyacım var 3 haftalık düzenli beslenme ve düzenli spor sonucunda hiç kilo artışı olmadı biraz sabırsız oldugumun farkındayım ama bu kilo dewresini azaltmak için Aminoasite başvurmalı mıyım yoksa ilerliyen düzeylerde kilo artışı yeterli düzeyde olur mu size şimdiden cvplarınız için teşekkkür ediyorum iyi forumlar...weightlifterweightlifterweightlifter
    İstedigim Kilo Düzeyi 85 kg

2. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Dostum öncelikle forumda yeni başlayanlar bölümünü iyice taramanı öneririm.Orada Shcwarzl'ın yeni başlayanlar için beslenme tekniği konusuna girip oradaki beslenme programını aynen uygulamaya çalışmalısın. Buna paralel olarak ne gibi besinler ne zaman tüketilmeli ve neden tüketilmeli bunları forumda arama yaparak ulaşabilirsin. Bu forumda yıllardan beri birçok konu tartışıldı. Seni inanılmaz bir kaynak bekliyor. Forumu okuyarak o kadar çok bilgiye ulaşacaksın ki şaşıracaksın.

1 ayda 5 kilo da alabilirsin fakat bu yağ olduktan sonra hiçbir anlamı yok değil mi? Kaslanma da üç anahtar kelime var dinlenme+iyi antreman+beslenme. Bu 3ünden herhangi birini çıkartırsan bu iş verimli olmaz. 66 kiloysan tahminim 14 ayda 85 kiloya kaslanarak ulaşabilirsin. Kilona göre günlük alman gereken karbonhidrat, protein ve yağ oranını bul ve ona göre programını oluştur.

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bu iste en önemli sey sabır. Turk milletinde olmayan sey... Hersey hemen olsun istiyoruz. Sen öncelikle bu forumdaki beslenme bolumunu cok iyice oku. Beslenme en onemli konu. Daha sonra antremanına ve dinlenmene ozen goster.

20 kilo almak marifet degil, vur kendini cikolata ve abur cubura, bak 6 ayda nasıl bir yaratıga donuyorsun. Onemli olan kas yaparak 20 kilo almak ve inan bu da zaman isteyen bir surec. Aylar sonra belki de bir kac sene sonra istediklerine kavusacaksın. Sen yeterki sabırla calıs ve ilaclara bulasma...

Sayfayı Paylaş