Yardım İste

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Murat.Sırac tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben spor salonuna gitmeye başlayalı 2 hafta oldu ve 1 gün kardiyo bir gün ağırlık çalışarak 2 haftada 1 kilo anca verebildim. Şuan boyum 170 kilom 79. 70 kiloya inmek istiyorum ve çalışma olarak haftada 3 gün kardiyo 1 gün ağırlık olarak çalışırsam (haftada 4 gün programım) ne kadar sürede inebilirim.

2. olarak benim sıkıntım 1.5 sene falan kung fu ya gittim ama bırakınca yağlandım baya ön kısımda pek yok ama yan taraflarımda aşırı toplanma var oradan nasıl kurtulabilirim (la karnitin kullanıyorum hardline olması lazım 2 antremandır kullanıyorum

2. 35Bıgboss

35Bıgboss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hırdavat
    Yer:
    manisa
    yanlış yere yazdıysam öncelkle k.bakmayn... ben 4 aydır fıtness yapıyorum hafif yağlanma var ama göbeqm cıktı sabah kalkıyorum göbek yok ama sonra gün boyu şiş duruyo neden byle oldu kaslı bi karnım olmasada olur düz karnım olsun yeter lütfen yardım edin şimdiden tşk ediyorum...

3. 35Bıgboss

35Bıgboss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    hırdavat
    Yer:
    manisa
    bu blgede şişlik var acaba neden

Ekli Dosyalar:

• images.jpg
      images.jpg
      Dosya Boyutu:
      11,4 KB
      Görüntüleme:
      286
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    antreman sistemini degistir,haftada 4 salona gidiyorsan 3 gün agirlik bir günde kardio yap yani su an yaptiginin tam tersini yapicaksin,antreman olarakda full Body yapabilirsin forumda bircok taslagi mevcut,Kilo vermen günlük kalori aliminla alakalidir onu mutfakta hallediceksin kendine Uygun kaliteli besinlerden olusan Uygun kalorili bir diyet olustur Kilo verimine görede kalorilerde oynama yap,Zaman olarakda bu tamamen sana bagli, disiplinli olur güzel bir program yaparsan haftada 0.5 ila 1 kg arasi Kilo vermen mümkün bunun üzerindeki degerler zaten tavsiye edilmez.

Created By Loss bunu beğendi.
  5. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu programı spor salonunda ki hoca söyledi bu şekilde daha kolay yağ yakarsın kilo verirsin dedi nasıl olacak kafam karıştı bir de bildiğime göre şimdi çalışırsam ağırlığa fazla kas olur ben öyle istemiyorum

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Yanlış biliyorsun,merak etme mıçını yırtsan fazla kasın olmaz:)
    Hocanın verdiği programla kalori alımınıda dengelersen yine kilo vericek fakat biçimsiz bir vücudun olucak,benim dediğim gibi yaparsan hem kilo vericek hemde güzel bir fiziğin olucak.

7. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir de şöyle bir şey var ama lakarnitin kullanıyorum ve kardiyo yaparken baya etkisini görüyorum işte terliyorum falan ama ağırlıktayken kullandığım halde gram terlemedim desem yeridir kilo verdikten sonra vücudu düzeltemez miyim son olarak kardiyo ağırlıklı çalışmam daha çabuk kilo vermek istemem

8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Önce ne istediğine karar ver,istediğin şeyler bikaçgün salona gitmekle olucak şeyler değil.

9. Murat.Sırac

Murat.Sırac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende bir kaç gün gitmeye olacak şey demedim zaten ve biraz hatalı yazmıştım istediğim şey kilo vermek ve ardından ağırlık falan çalışarak vücudumu düzeltmek

Sayfayı Paylaş