Yarışma hazırlığı fotoğraflı low carb diet STEVE AUSTİN

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Steve Austin tarafından 23 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Selamlar arkadaşlar,konuyu uzatmanın anlamı yok,nisan 2-5 milli takım seçmelerine gireceğimi çoğunuz biliyorsunuz,federasyonda kimse tarafından tanınmadığım için kulup bulamadığımdan yarışamayacaktım fakat çoğunuzun da tanıdığı Cenk hoca(magosalı)bana sürecin başından beri destek oldu ve kulup işini hallediyoruz inşallah 1-2 hafta içinde.Kulup neden bulamadım diye sorarsanız,federasyon dopingli sporcuya 2 yıl,kulube ıse 4 yıl ceza veriyor.Eeee haliyle kimsenin tanımadığı biriyim ve bana da güvenmiyorlar dopingsizim desemde...Cenk hoca bana referans oldu ve kulup işini hallettik sayılır.(%100 naturelim arkadaşlar,kimseyi inandırmak gibi bir amacım yok,bu sizin bileceğiniz iş,bu süreçte kullandığım tek şey ise ventolin(hormonlarla oynamaz) onu da 12 gün denedim,bende hiçbir işe yaramadı,boşuna vucudu yormaya gerek yok dedim ve bıraktım)

Gelelim diyetime,arkadaşlar 98 kilo %16 yağ oranından 79 kilo %9 yağ oranına indim.Alt karında su ve biraz yağım var,fakat süremde var.Formum daha iyi olabilirdi ama kas kaybından korktuğum için hemen form tutmak istemedim.Bu süreçte kas kaybımda oldu fakat görüntü açısından daha büyük göründüğüm aşikar.

Şimdi gelelim 14 günlük diyetime(14 gün sonra duruma göre değişim veya devam edeceğim).Hafta içi pazartesiden-cumaya günde 75 gram yulaf 50 gram civarı sağlıklı yağ ve yüksek proteın alacagım.Diyetimde bol miktarda yeşillik,sebzeler olacak fakat meyve kullanmayacagım.Gluten içeren ürünlerde kullanmayacağım.Dün,yani pazar günü glikojen depolarını doldurdum ve hafta boyu oradan harcamaya devam edeceğim.Süreçte bcaa ve pre workout kullanacağım,ikisinin de kalorisi yok denecek kadar az.

Son formumu da atıp konuyu sabitleyelim,haftaya kadar gelişmeleri yazacağım ve haftaya pazar son formumu atacağım,umarım faydalı bir konu olur,teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 23 Şubat 2015
    parlaks, Bekci, Hamartin ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bugünki idmanım omuz olacak arkadaşlar,sabah kahvaltımı yaptım ve okula gittim.İdman öncesi 2 öğün proteın ve yesıllık agırlıklı beslenıp saat 6 30 civarı idmana başlamayı planlıyorum.Bu süreçte ve idman sonrası da dahil olmak üzere karbonhidrat almayacağım.Bilgi vermek istedim,idmanı ve süreci idmandan geldikten sonra yazacağım yine.

3. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    o göbekteki küçük birşey halledersin başarılar diliyorum
    sırttan anlaşılıyor zaten yağ oranı biraz da, tek sorunun kas kaybını önlemek anladığım kadarı ile

4. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Halledebilirim Allah'ın izniyle evet,evet kas kaybetmeden yavaş yavaş yağ oranını düşürmek amacım.

5. k.levrone1

k.levrone1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    3
    hangi kategoride katılacaksın ?

6. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Bunu şuan için söylemek istemiyorum,çünkü yarışabileceğim 2-3 kategori var son haftalara kadar hangisini seçeceğim çokta belli değil zaten.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Şubat 2015 ---
    Boyum 175 cm kilom ise iuan 79-79.5

7. SnycnYcl

SnycnYcl Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    Konuyu keşke günlük bölümüne açsaydın orda takipçin daha çok olurdu yolun açık olsun ben ilk fotoğrafta biraz trapez aradım trapez çalışıyor musunuz ?

8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Gün gün her şeyi yazamayacağım için günlük kısmına açmak istemedim konuyu.Trapez çalışmıyor muyum,tabiki çalışıyorum pozdan dolayı öyle durmuş,özellikle sorduğun için şu fotografımı atmak istedim.
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Şubat 2015 ---
    Düne gelecek olursak arkadaşlar,omuz günümdü,pazar günü yaptığım yüklemeden kaynaklı olsa gerek,enerji düşüşü yoktu.Sabah kahvaltı da aldığım 50 gram yulaf ezmesi günün tek karbonhidratıydı.Gayet verimli bir idman geçirdim,şuan yine 50 gram yulaf alıyorum ve kahvaltımı yiyorum,gün boyunca sadece sebzeler,yeşillikler sağlıklı yağlar ve proteınle devam edıyorum.Bugun kollarımı çalışacagım ön ve arka olmak üzere,yine idmandan sonra olanları yazacağım,teşekkürler ve saygılar.

Ekli Dosyalar:

• hop.jpg
      hop.jpg
      Dosya Boyutu:
      63,3 KB
      Görüntüleme:
      375
    Hıfzullah ve SnycnYcl bunu beğendi.
  9. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Gayet verimli bir idman daha geçirdim arkadaşlar,fakat diyet git gide beni sinirli gergin biri yapmaya başladı :) Bu arada şimdi bir video yüklüyorum poz verdim.Videoyu youtube yüklüyorum,sonra uye vıdeolarında ve burada sıze de atacagım,iyi sporlar herkese.

10. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73

Sayfayı Paylaş