Yandı Midem Yandı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hellstrom tarafından 5 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba 1 haftadır bildiğiniz sancı çekiyorum ( Karın bölgem ağrıyor) bir geliyor bir geçiyor ama geldiğinde yürümekte bile zorlanıyorum bu ağrılar mideyi üşütmemden ,hızlı yemek yememden veya ağır mide antremanımdan kaylanıyor olabilir.Bu yüzden hızlı yemek yemeği kestim.Mide üşütmem de geçti öyle umuyorum.5 günder de mekik çekmiyorum lakin bugün yine oldu sanah kalvaltısında 4 yumurta bir bardak da süt ve bir dilim ekmek tüketiriyorum.Spora devam ediyorum bu yüzden kahvaltıda proteini kesemem geçen gün köfte yediğimde bir sıkıntı olmamıştı.Acaba daha önce bu evreden geçen bir arkadaş veya çözüm önerisi olan birisi var mı ?

2. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım bu kadar düşüneceğine git bir iç hastalıkları uzmanına göster millet nereden bilsin çözümünü hastalığın sebebi neymiş öğren mide ülserimi var artık gastrit'mi var reflümü nerden bilelim.

Reddie ve maietnigri bunu beğendi.
  3. Baykara3

Baykara3 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Afyon/Isparta
    Halk arasında göbek düşmesi diye bi durum olur fazla zormalakdan dolayı sendede o olmuş olabilir anlattıklarına uyuyor

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    kaslarla ilgili bir sikinti olsa oksurme hapsurma gibi durumlarda belli olur. mustafa088 dogru demis gastro ya gorunun.

5. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    3 gün önce mide bulantısı ateş ve halsizliğim vardı bügün de ishalim oldu. İç hastalıkları doktrouna gidip tahlillerimi yaptırdım normal çıktı ama doktor bağırsaklarımla ilgili bir hastalık olduğunu söyledi ve koltuklarda bekleyen 100 insan varsa 50 si aynı seyden bahsediyordu salgın var. Bu arada ben mide bulantısı diyorum sen ağrı demişşin ama hastalık bünyeden bünyeye farklılıklar gösterebilir vakit geçmeden bi dahiliye ye görün ve sendede bağırsakla ilgili birşey çıkarsa protein tozu kullanıyorsan 1 hafta falan ara ver.

hellstrom bunu beğendi.
  6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Yani burası doktorlar forumu değil kaldıki doktor bile olsa tarif ile teşhis koyamaz.

Bence hiç aksatmadan direk bir doktora git görün sağlık bu şakası olmaz allah korusun farkında olmadan mide kanaması geçiren insanlar var.

Sağlığını asla riske atma derim şimdiden çok geçmiş olsun bazı bünyelerde aç karnına süt içmek mide ağrısı yapabilir ancak sende ölemi bilemiyorum bunu dedik diye doktora gitmemezlik yapma :)

hellstrom bunu beğendi.
  7. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Mesajlar için teşekkür ederim. Bir iki günlük yoğun sancılı günden sonra çok şükür toparladım.Tabi doktora da gittim.Mide ilacı verdi şuan için bir sıkıntı yok hafiften hafiften aksetse de sıkıntı yok gibi şimdilik mekiğe ara verdim.Pazartesi günü de kan tahlili sonuçlarım gelecek her şeyin hayırlısı...

8. hellstrom

hellstrom Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar bugün test sonuçlarına baktık doktor ile çok şükür bir sıkıntı yok.Gün geçtikçe de daha iyi oluyorum bu süreçte sporu bırakmadım.Bir rahatsızlığınız olduğunda en kötü bir sağlık ocağına geçip rahatsızlığınızı bildirmenizi tavsiye ediyorum. :)

Sayfayı Paylaş