Yaklaşık 1,5-2 ay uzunluğundaki idman ve supplement programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve noiroi tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. noiroi

noiroi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba arkadaşlar 2 ay sonra polonyaya gidicem ve ozamana kadar şuan bulunduğum düzenden biraz daha katı bir düzene geçicem sizinle paylaşıp yorumlarınızı almak istiyorum
    Bilgilerim:
    Boy: 1.98 cm
    Kilo: 112
    Yağ Oranı %14

Kollar soğukken 43.5 sıcakken 45
    Diğer ölçüler aklımda değil en kısa sürede eklicem

Programa gelirsek
    Haftada 4 kere kardiyo 4 kere ağırlık idmanım olcak ağırlık idmanlarımı tek bölge olarak çalışıcam (kol biceps ve triceps beraber olcak)

2 Kardiyoyada koşu bisiklet ve karın merkez bölgesi ve hafif skolyozum var ona yönelik ufak egzersizler olcak

2 Kardiyo egzersizimde ise çok yüklenemden koşu ve arkasından çok tekrar ve setli bacak idmanı olcak

Ayrıca muhtemelen haftada iki gün basketbol antremanım ve 1 günde maçım olcak maç günümde hiç birşey yapmamayı planlıyorum geri kalan 6 gündede kardiyoları sabah ağırlıklarıda akşam yapıcam.

Kardiyoların bacak idmanı olan günlerini basketbol idmanımın olmadığı günlere denk getircem.

Muhtemelen şöyle bir program olucak

Pazartesi: sadece Kol
    Salı: Kardiyo ve Merkez bölgesi ve Akşama basketbol idmanı
    Çarşamba Kardiyo ve bacak akşama sırt
    Perşembe Kardiyo ve merkez bölgesi akşama basketbol idmanı
    Cuma: Sadece göğüs idmanı
    Hafta sonu bir gün maç bir diğer gün ise kardiyo+bacak ve akşamına omuz idmanı

Elimde şuan bulunan supplementleri sölüyorum
    -Dymatize isolate protein
    -Dymatize casein
    -best body XXL booster (cell tech benzeri bir ürün içeriği biraz daha zengin)
    -bir ufak kutu bsn nox
    -bir kutu muscletech amino fx
    -inkospor karnitin
    -8 pakette animal pakim kaldı çok yorgun hissettiğim veya yoğun geçeciğini bildigim günler kullanmayı düşünüyorum
    -osteobiflex eklemler için olan bir ilaç
    balıkyağı,arısütü, arı propolisi ve arı poleni

Bu haftadan sonra (hafta sonu göz ameliyatı olucam) iki ay boyunca her hafta idmanların nasıl geçtiğini ağırlığını yazmaya çalışıcam.

Tavsiyelerinizi, yanlış bulduğunuz yönlerimi sölerseniz çok sevinirim. Ayrıca özellikle supplemetnler konusunda nasıl bir plan izlemem gerektiğini sölerseniz çok sevinirim çünkü ilk defa bu kadar çok supplementi bir arada kullanıcam genelde 3 yada 4 tane kullanırıdm.

NOT:Beslenme programım yok çünkü sevmem programla yemek yemeyi amma ne yeme gerektiğini bilirim ona göre bilinçli beslenirim.

Herkese şimdiden teşekkürler...

2. ahmet53100

ahmet53100 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Rize
    maşallah tam bir dev gibisin :D yağ oranında düşük :D