yaş 29 vücüt ve güç için tavsiye

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve soldierr tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. soldierr

soldierr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhabar. yaiı 29 ve vucudum ince,çelimsiz, ayrıca çok güçsüzüm. salona yazılıp kendimi gelistirmek istiyorum. şu ana kadar 2 kez gitttim ve heryerim ağrıyor uyutmuyor. geçeceğini söylediler sabrediyorum. yığılıp kaldım bu akşam salonda ağrıdan. sizden güç kazanmak için destek ilaçları varsa onların adlarını öğrenmek istiyorum tavsiyeniz nedir? zamanla illa ağrılar geçer ve vücüdüm esner mi kazık gibi kaldım? acilen desteğe ihtiyacım var.

enya bunu beğendi.
  2. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ağrılar geçer çok yüklenme vücuduna ve antremandan sonra sıcak bi duş al ... güç konusuna gelince 1 haftada arnold gibi olucagını fln mı zannederek başladın ? pat diye olmaz hiççbişey şunu kafanıza sokun güç ilacı diye birşey yoktur at 2 hap duvara vur yık böyle değil işte . çok bilinçsiz toplumumuz çok ... supplement dedigimiz yardımcı takviyeleri kullanablirsin ama ilk 4 ay supplement de önermiyoruz . sabrediceksin . çalışıcaksın istedigini elde ediceksin bu kadar basit !

Sayfayı Paylaş