Yaş 15 Bulk için beslenme programım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Abilerim ablalarım 15 yaşındayım 1 yıldır yapıyorum bu kış bulk olmak istiyorum kendime şöyle bir program hazırladım tabi büyüklerimden de yardım alarak 60 kiloyum boyum 1.68 haftada 3 gün çalışıyorum pazartesi çarşamba cuma
    Amaç:Hacim Bulk

Beslenme Programım

7:30 3 tam yumurta ile omlet üstüne lor , yanında fıstık ezmesi ve 200 ml süt

10:30 kivi multivitamin ve balık yağı omega 3

11:10 1 tabak pirinç yanına 1 parça tavuk göğsü

18:45 e kadar okuldayım bu arada 1 adet sandviç yiyorum

19:00 idman öncesi 1 tabak pirinç 1 parça tavuk göğüsü

20:00 idman, idman öncesi amino asit ve glukozamin

21:30 ton balıgı kola zero 1 tam haşlanmış patates amino ve glukozamin

22:30 uyku uyumadan önce 1 muz

Beslenmem bu şekilde ögrenciyim oldukça yagsızım

Hepinize teşekkür ederim....
    Saygılarr.....bench_O

2. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    14-15 yaşındaki birinin bulk olmasına hiç gerek yok bence

3. OrcunInetas

OrcunInetas Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış herkes olabilir:)

bana göre ufak tefek ayrıntı dışında programın güzel okul içinde daha fazla yemeye çalış okadar saat 1 sandviçle bulk için iyi bi çözüm değil, ayrıca fındıkta ekle anladığım kadarıyla zayıf birisin yağlanırsın ve kahvaltıda tereyağı ile kızarmış ekmek hem nefis hemde bulk için iyi antremandan 1-2 saat önce yemek ye ve antremandan hemen sonra proteinli gıda al ben tonbalığı&Tavuk&brokoliden oluşan bir salata yapıyorum brokolide lif vardır ve antreman sonrası muhteşem olur senin için boyun ve kilona göre daha fazla şey eklenebilir iyi forumlar

4. SpReaD

SpReaD Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Aydın
    Bence yatmadan önce karbonhidrat (muz) yerine casein protein alsan daha iyi olur. Onun dışında programın güzel gibi.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yatmadan önce karb almada gh n kesilmesin.lor yemeye devam anlayaccagın.ben lor+yogurt yapıyorum

6. SiskoBatu

SiskoBatu Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    doğal olması ve maliyeti az olması için süt

7. starlnk35

starlnk35 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Yaşının 15 olması nedeniyle 1 bardak yada 330ml az yağlı süt iç. kalsiyum depoların dolsun ve kazein protein sağlamış olursun.

8. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Benim bildiğim kadarıyla bulk un amacı vucuttaki yağ oranını arttırarak daha ağır idman yapabilmek,daha iri gözükmek

Yanlışım varsa her türlü bilgilendirmeye açığım :D

ancak 15 yaşındaki bir insanın ne kadar ağır antreman yapabileceği/yapması gerektiği ortada bence

9. colonel xeno

colonel xeno Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    15 yaşında bu kadar takviye alman pek hoşuma gitmedi açıkçası. henüz gençsin ama acelecisin anladığım kadarıyla. vücuduna 1-2sene versen bu beslenme disiplini ve doğru idman ile zaten gayet tatmin edici seviyelere geleceksin. sabırlı olmalısın biraz

10. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Takviye derken balık yağıyla multivitamini saymıyorsunuz heralde onları bebekler kullanıo cunku amino asit ile glukozaminin ne tür bi zararı olabilirki çok araştırdım yok ama yinede değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:28 ----------

Abi benim bulk olma amacım iri gözükmek daha fazla agırlık kaldırmak değilki

11. serpico

serpico Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Sana tavsiyem bulk u falan boşverip boyunu uzatabildiğin kadar uzatmandır belli bir yaşa gelince cm hesabı yapar hale geliyorsun bulk u istersen yaparsın ileride nasıl olsa

SiskoBatu bunu beğendi.
  12. CollegeBoy

CollegeBoy Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrence
    Bende 15 yaşındayım amacın yaşıtlarına göre daha güçlü ve sana daha fazla özgüven kazandıracak bir vücuda sahip olman.Amino asit falan filan fasarya doğal beslen erken yaştan vücudun dengesini bozma omega 3 eyw bende kullanıyorum ama diğerlerini tavsiye etmem.

13. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    O vücuda sahibim zaten bnim amacım iri gözükmek dışarıdanda bi hırka gömlek giydiğimdede body yaptıgım belli olsun istiyorum bulk olmak istiyorum bu yüzden

14. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    bol bol yüzmeye git. Bulku ilerde yaparsin :)

SiskoBatu bunu beğendi.
  15. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    adam bulk olmak için programını yazmıs siz admaın bulk olmasını değil programındaki besinlerin yeterli olup olmadıgını eleştirmelisiniz bence programda ara öğünleri arttır

16. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    bence gayet mantıklı yaşımız ve amacımız aynı ayrıca arnold'un 19 yaşında mr. olympia olması? o seviyeye 1 senede gelemez değil mi? vg için en verimli zaman 14-25 aralığıdır ve unutmayalım boy uzamasını squad gbi hareketler durdurur ve ağırlığın çokluğu bunu değiştirmez. Diyete gelirsek aminoyu yemekle atmak ne kadar mantıklı yatarken yulaf ve peynir tercih edebilirsin başarılar

17. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    arnold 19 da olympia oldu.seni bu yaşta küre sokalım o zaman sevgili denizgnr97.biraz daha mantıklı olalım lütfen.15 yaşında spor yapılacak elbette yapılmalı.ama düzgün beslendikten sonra fazla yaglanmanın aşırı bulk olmanın gereksiz oldugunu düşünüyorum

18. Apotheosis

Apotheosis Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bence kemik yaşıyla alakalı benim 14 yaşımda kemik yaşım 18 idi boyum 2 senedirde aynı 16 yaşımda da body ye başladım bence erken flan değil ama kemik yaşına baktırarak yaparsa daha iyi olur

19. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Küre girme gibi bir amacım yok bulkta amacın yağlanma değil yüksek değerlerle maximum hacim alıp bunu yaparken biraz(abdominaller gözükmeyecek kadar) yağlanmayı göze almak olduğunu düşünüyorum arnoldu örnek etme nedenim, arkadaşın amacının ne olduğunu bilemeyecek olmamızdır. Saygılar...

muratcan.biceps bunu beğendi.
  20. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    denizgnr97 çok teşekkür ederim
    hakikaten yok bu yaşta bulk olunmazmıs yok şöyle yok böyle sanki olympiayaya gidicez adam gibi fazla yaglanmadan hacim almak istiyorum biraz daha dışarıdanda iri gözükmek istiyorum bu yani amma büyütüyosunuz bee ben size burda beslenme programımı paylaşıyorum diyoruumki bulk olmak için yeterlimi sizin dediğiniz bu yaşta bulk olunmaz nerden buluyosunuz bu teşhisleri anlamıyorum açıkcası sadece soruma cevap verseniz ne kadar güzel olur 15 yaşındayız diye çok küçük görüyorsunuz bizi

Sayfayı Paylaş