Yaş 14, Kilo 70

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ataa123 tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ataa123

ataa123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, ben body'ye bir spor salonunda başladım ve başlayalı 3 - 5 gün oldu.. Eylül'e kadar acaba ne gibi değişiklikler olur, 70 kiloyum, göğüslerim biraz yağlı :( henüz resim çekmedim proteğin içeceği, yağ yakıcı da alacağım pazartesiden itibaren... Boy 168
    2 ay sonra acaba ne olur? Vücudum bir şekile girermi? en azından yağlarımdan kurtulur muyum??

spora başlarken yağ yakıcı alacağım, spor bittikden sonra proteğin içeceği,
    ardından 45 - 60 dakika sonra tavuk(protein içeren yiyecek türü) şiş porsiyon yiyorum...
    Hamburger, pizza, patates kızartması gibi yağlı yiyeceklerden kaçınıyorum ve aşırı yemek yemiyorum..

Moralim çok bozuk lütfen yardımcı olursanız sevinirim.. Eğer çok gerekliyse fotoğrafta çekebilirim ? haftanın 6 günü ve 1 saat çalışıyorum...

Son düzenleme: 28 Haziran 2010
  2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Ağırlık antremanından sonra koşabildiğin kadar tempolu koş göğsümde yağ var diyorsan butterfly ve dumbell fly ı göğüs antremanından eksik etme tekrar sayılarını 10-12 olarak ayarla ve unutma su taşı deler. Azmin sonu zaferdir.

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    koşu bandına bin haftada en az 3 gün en az 30 dk koş yürü yaşın gec zayıflarsın yatmadan öncede yemek yememeye calıs

4. gizli_özne

gizli_özne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle kardeşim ben dahil hiç kimsenin sözleriyle hareket etme sadece önerilenleri kulak ardı etme yeter gerçekten iyi profesyonel hocaların varsa sözlerinden dışarı çıkma yoksada olan bir salona git yağ yakıcı protein alma sakın ilk 2-3 aydan sonra kullanmalısın ancak öyle faydasını görürsün ilk 3 ay sadece temel hareketleri çalış hemen profesyonele geçme programında olmaya hareketleri yapma Bunlar benim bildiklerim ve tavsiyelerim Kolay gele Ayrıca bu spor sabır işi bunuda benimse

Sayfayı Paylaş