Yağsız vucuda kas olurmu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DesameJante tarafından 24 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bn Vucut gelıstırmeye haftaya baslamayı dusunuyorum..Bagırsaklarda parasit warmıs.bugun doktora gıttık ılaclarla falan cok sukur atlattım o olayı.Benım sormak ıstedıgım 179 boy 55 kiloyum..bazı arkadaslar yag yok sende vucut falan olmaz falan deyip moralimi bozdular.spor salonundaki hocayı aradım sana ayda 3 kilo aldırırız cokta guzel vucudun olur yagsz vucutta daha cabuk kasların cıkar.. Ve kiloyu kas olarak alırsın falan dedi. Siz ne dusunuyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

2. Piasca

Piasca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hocanın dediği doğru, düzgün protein ağırlıklı bir beslenme programıyla çok güzel kaslanabilirsin. %80'i doğru beslenmedir bu sporun. Hocanın verdiği programla başla, 3-4 ay sonra duruma göre weight gainer'da kullanabilirsin.

DesameJante bunu beğendi.
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  4. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Ben sana şöyle söyliyim. 3 sene önce boks yaptım. 13 yaşımın başından 16 yaşımın başına kadar. Sürekli 52 kg'da müsabakalara çıktım. Okuldakiler diyodu senden boksör mü olur falan vücudun yok falan diyolardı. 1.77 52 kiloydum başladığımda 3 sene sonunda 1.85e yakın ve hala 52 kiloydum. Sonra imkansızlıklar yüzünden boksu bıraktım. Boks yaptığım zamanlar ağırlıkta yapıyordum. Ve bodye başladım. Düşün 1.85 52 kilo ne kadar zayıftım. Herkes dalga geçerdi öyle diyim sana çok zayıfsın falan derlerdi ama ben bu spora yürekten bağlıydım. 2 tane 5 kg'lık dambılla başladım ve şuan 16 yaşımın sonundayım salonda çalışıyorum 75 kg'a yakınım. Hocalarım ilerde yarışmaya bile katılabilceğimi söylüyorlar. Okulda herkes gelişimimi görünce ağızları açık kalıyor. Tabi bu senin beslenmene yatıp kalkmanada bağlı bişey hele ki vücut yapın. Ama benim söylemek istediğim şu. İstedikten sonra olmaz diye birşey asla yok. Sen yeterki iste psikolojik olarak ona odaklan. Zamanla herşey kendiliğinden gelişecektir.

DesameJante ve norm eren bunu beğendi.
  5. norm eren

norm eren Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun ck guzel ornek verdin bendede o sorun var kilo sorunu ama kis geldiginde atlaticama eminim,,

6. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yazın zaten bulk olmak çok zor. Kış gelsinde baya baya alırsın. Ben derdim metebolizmam hızlı falan filan meğer öyle bişey yokmuş. Düzenli yattım kalktım adam gibi yemek yedim herşeyimi düzenledim 1 senede 23 kg aldım nerdeyse bulk olmama rağmen belim 68cm. Gerçekten isteyin odaklanın başaramıycağınız şey olmayacaktır. En önemliside motivasyon. Stresten olabildiğince uzak durun çünkü stres aşırı derecede etkliyor.

7. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol ya boyle moral veren mesajlar gorunce motive oluyorum.. bugun bı arkadas ya senı ne zaman gorsem aynı kılodasın ıste zayıfsın falan dıye guluyo yanındakı arkadaslarıda guluyo.. dedimki 3 ay sonra gorursun falan dedım iyice hırs yaptım yarın salona yazılıyorum.dıyokı sen nerenle kas yapacan bi deri bi kemiksin yag yok falan filan bılmeyen konusuyo anlıyacagın kardesim..AMA sabır istikrar azimle gerekenı yapacam cok saol cokk.

8. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON

Kardeşim bende senle aynı şeyleri yaşadım diyebilirim. bn 1.86 boyunda 55 kiloyum . Benlede Herkez dalga geçiyor okulda zayfım diye. ilk zamanlar bu tür şakalara pek aldırış etmiyordum ama bu şakalardan sıkıldıktan sonra gerçekten kilo olayını psikolojik sorun yapmaya başladıma32. bir kez spor salonuna yazılmıstım utangaçlıktan ve heycandan ve gidecek oldgm arkadaşımın beni satmasından dolayı hiç gidemedim.. artık kendime gvenmem gerektiğini düşündüm ve cumartesi bir salona yazıldım . bana pazartesi gel dedi ve bugün 2 saat sonra antremanda olucam inş . bugün ilk günüm ve anlatamiyacağım kadar heyacanlıyım. emiinim oraya alıştım mı 2-3 sene gidiceğim bn 17 yaşındayım. bugün hocam ne diycek ne tür püf noktalar öğreticek bunları seninle paylaşabilirim ve kendme güveniyorum zordan hiç bir şekilde kaçmam sadece oraya alışmam zaman alıcak galiba. alıştıktan sonra gelişeceğime eminim. sende git 3 ay snra fotoğraflarımızı paylaşalım.. bakalım hangimiz daha iyi gelişmiş ;):badgrin: spsmiley

9. DesameJante

DesameJante Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde yarın gıtcem salona yazılcam. senınkı nası gecti anlat bakalım hoca ne dedi sana programlarımızı falan yazalım buraya :) bide sımdıden fotoyu cek 3 ay sonra koyalım hangımızde gelisme iyiymis bakarızz :p

10. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON

ilk başta gerçekten cok utandım koşu bandına cıkardı direk orda uslu uslu koştum 10 dk kadr. vucudum alışkın olmdıgı için indiğimde biraz başım döndü hocanın yanına gidene kadar sarhos sarhos geziyodum :):) calsma programının ingilizce karşılıklarını bilmiyorum kısaca ilk bir koşturdu 10 dk sonra mekik gibi birşey çektirdi bir koltuk gibi birşeyde sonra halter kaldırttı 10 kg 2x12 kez (bench press) sonra karına çekme fransız press felandı filandı orda gerçekten yorulmadığımı hissettim ama ertesi gün kalktığımda her yerim ağrıyordu buda iyi birşeymiş kasların gelişim gösterdiğini gösteriyormuş bugün 1 saat sonra gene gidicem ve aynı heyecanım gene var hyper_hyper_dumbelllls

11. James0

James0 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    zaten millet hep kiloya bakıyo.Zayıf olanları güçsüz görüyolar yani bi türlü kas bakımındanda.Benimde boy 172 kilo 58, 170 72 kilo arkadaş var göbekli falan oda dambıla başladığımda yok sende yağmı varki kasa dönüştürcen falan diye hep dalga geçerlerdiki halada geçiyorlar.Ben kolu sıktığımda o arkadaşla arada baya bi fark var yani benimki daha kalın oda zaten 1ay oldu dambıl çalışması sık bakayım falan dedi sıktım şaşırdı zaten.Geçen ay wingtsuna yazıldık halterler falan var orda,aynı arkadaş zaten sıskasın kas var yeterince yağlanman lazım kas olması için diyo yani millet ilk kiloya bakıyor.

Sayfayı Paylaş