Yağsız Kas Kütlesi Alımı??

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Exotica tarafından 28 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    Arkadaslar ben bu spora baslayalı yaklasık bi 4 ay oldu.baslamadan önce 62 kg felandım ama tabiki bu sönük vucut belirgin olmayan hatlar ve yağlardanda ibaretti.. su an 65 kg a çıktım ama eminimki kas bazında çıktım. kolarımda yaklasık 2 cm büyüme oldu ve omuzlar,göğüsler ve kanatlar baslamadanki halime göre gayet belirgin.. kendimde görüyorum ve milletinde gözlemlemesi.salondaki hoca 3 aylık bir gelisimimde çok iyi bir basarı demisti bana.ama yinede ben kendi,mi iyi görmüyorum bu 65 in üstüne çıkamadım........

suan beslenme stilimi biraz değiştirdim ve pirinç lapası,yagsız makarna,tavuk,kırmızı et ağırlıklı besleniyorum zaten protein tozlarımda mevcut.. peki bu yemis oldugum prinç lapasının bana yagsız kas kutlesi alımında faydası varmıdır?? ben pirinç lapası yiyorum diye yağ olmadıgı için doğal olarak yaglanamıyorumda kilo almayacagım anlamınamı geliyor??

lütfen bu konuyu açıga kavusturmak istiyorum

2. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    vücutta kullanılmayan karbonhidratda yaga dönüşür zaten yani pirinç lapası kilo almana yardımcı olur.Aynen devam et pirinç,bulgur makarnaya tercih et kilo almak istiyosan eger ögünlerini sıklaştır antremanlarında yüksek agırlık düsük tekrar seklinde çalış günde 6-7ögün 1 hafta kadar düzenli beslenirsen sadece 1 hafta 10 günde farkı hissedersin.

3. Exotica

Exotica Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    xXx
    Yer:
    xXx
    pekala bu prinç lapası makarna vs.. yenme zamanı önemlimi benim beslenme şeklim.

kahvaltıda protein alımı, öğleyin protein,karbo alımı, öğleden sonra protein alımı, aksamm antremandan 1 saat önce protein karbo alımı, antremandan sonra protein alımı ve yatarken protein alımı seklinde.. sizce bu kilo aldırırmı yagsız kas kütlesi bakımından.. eksikmi besleniyorum??

Sayfayı Paylaş