yağlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve boomsss tarafından 3 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. boomsss

boomsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yaşım 16 vücudumun ön bölgesinde fazla yağlanma var yani göğüs ve karın bölgesinde geçen yaz fitness ve body e gittim 2 ay ancak faydasını görmedim şimdide evde çalışmak istiyorum o bölgedeki yağlarımdan nasıl kurtulabilirim.
    göğüs bölgesindeki yağlar konusunda doktorada gittim hormonlarda bir problem yokmuş doku büyümesi değil yağ birikmesiymiş günlük 2200 kalorilik diyet programı verdi onuda uyguladım ancak gene sonuç alamadım.
    evde ne gibi hareketler yapabilirim ve önerebildiğiniz bir diyet programı varmı

2. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    boomsss bunu beğendi.
  3. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Pekı nekadar uyguladın bu diyeti? 16 yıllık vucudu 1 ayda fit yapamazsın, düzenlı ve sabırlı calısırsan aylar sonra nekadar iyi oldugunun ve iyiki spora basladıgının farkına varırsın zaten :)

boomsss bunu beğendi.
  4. boomsss

boomsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

3 ay kadar diyet uyguladım 2 ay da spor yaptım ama santim gelişme olmadı kilo vermek için girdiğim yerden 3 kilo daha alarak çıktım 75 kiloyum şuanda

birşey daha soracağım ip atlamak kilo verdirir dediler ip aldım bunun için atlıyorum o biraz daha iyi gibi ama hem eklem ağrıları oluyor hemde bacak ve basen de kas yaparmış ip atlamak spor salonundaki eğitmen bana kas olursa eritemezsin demişti doğrumudur bu ip atlamak kas yapar mı?

edit:elimde ayarlanabilir dumble setler bulunuyor önerebileceğiniz hareketler varmı ?

Son düzenleme: 3 Temmuz 2012
  5. supragt

supragt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi günler. Benim göbek kısmımda çok yağlanma var ve beni çok rahatsız ediyor bu görüntü. Hergün çok koşsam kilo verir miyim hedefim 2 haftada 10 kilo vermek sizce koşmanın faydası olur mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

6. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    o kadar sürede o kiloyu vermen imkansız.....yanlış anlama 5 ayda 20 kilo verdim..bunun15 kg yağ idi..şimdi sarkma var ama beslenme ve spor ile gidermeye çalışıyorum...2-3 haftadır protein ağırlıklı besleniyorum..hayatımda hiç yemediğim kadar yumurta ve tavuk tükettim..şimdiden bile göbek bölgesinde etki ettiğini görüyorum...en basitinden şöyle düşün kaç kilosun boyuna göre fazla mı bilmiyorum ama (kendimden örnek verecek olur isem) 18-19 senede oluşturduğum yağlı vücudu yavaş yavaş toparlıyorum..her şey bir an da olmuyor...o yüzden bu işlerle uğraşanlar çok çok sabırlı olması gerekiyor...

supragt bunu beğendi.
  7. supragt

supragt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1.80 kilom 85 ben hem sabah hemde akşam koşmayı düşünüyorum yani günde 2 sefer koşmayı düşünüyorum gerekirse 3 sefer koşsam yine mi veremem :(

8. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    kilo vermen için doğru şekilde beslenmen gerekiyor öncelikle vücudunu yıpratarak bir yere varamazsın kişisel görüşüm..günde 10 sefer de koşsan kendini zorlamaktan ve sakatlanmaktan başka bir işe yarayacağını sanmıyorum..boyuna göre kilon çok fazla değil..forumda fazlasıyla yağ yakmak için diyet listesi var..bunlardan kendine uygun olanı seçip deneyebilirsin...yada bir diyetisyenden yardım alabilirsin...

9. supragt

supragt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zaten beslenme şeklimi de değiştireceğim spora başladığım zaman. Hem az yesem hemde koşsam 10 kilo olmasa bile 2 haftada 5 - 6 kilo veremez miyim :(

10. cAnber

cAnber Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    haftada en fazla 1-2 kilo verebilirsin...5-6 kilo verirsen de genelde diyete yeni başlayanlarda su kaybı oluyor o dur yani...bu da demek değil her hafta 3-4 kilo vereceksin...daha önceki mesajda da söylediğim gibi yıllarca oluşturduğun vücudunu toparlamak biraz zaman alacaktır..

11. boomsss

boomsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sorular kaynadı arada yardım edebilecek olan varmı

12. hsyndmn

hsyndmn Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    yasına gore 2200 kalorılık dıyet cok yuksek bence bıraz daha kısıtla ve sabah yuruyuslerı yap formda bırsuru arkadasımızın beslenme gunlugu var onlara bakarsan sana faydalı olur dıye dusunuyorum

boomsss bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş