Yağ yakma konusunda ve kiloda yardım lazım.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ali_Kemal_Eyvaz tarafından 2 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Ali_Kemal_Eyvaz

Ali_Kemal_Eyvaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ben 173 cm boy 70 kg ağırlık % 18 - 20 arası yağ oranına sahibim 2.5 ay kadar önce % 20 çıkmıştı şimdi sitelerin hesaplamarına baktım 18 çıkıyor. Tip olarak zayıf görünüyorum 6 aydır v.g yapıyorum kaslandığımın farkına eski fotolarıma bakınca varıyorum fakat hala kendimi cılız görüyorum. Ben nasıl bir beslenme takip etmem lazım anlamadım. Kilo almak istiyorum bir yandan bir yamdanda yağ oranım yüksek göbek var biraz kafam iyice karıştı. Bu arada yaşım 35. Bana bir yardımcı olursanız sevinirim önce yağmı yakmam lazım oda kilo kaybı ve kas kaybı, yoksa kilomu almam lazım oda yağ çoğalması. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bence önce yağ yakın. Yalnız şunu anlamadım: "oda kilo kaybı ve kas kaybı", neden kas kaybı olsun ki? Yeterli protein alıp ağır çalıştığınız ve çok hızlı kilo kaybetmediğiniz sürece kas kaybı ya olmaz ya da çok az olur, olursa da bulka geçtiğinizde kas hafızası sayesinde kaybedilen kası geri kazanmak daha kolay olur.

Sayfayı Paylaş