Yağ yakım antremanı

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve SoyLu61 tarafından 27 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar , Haftanın 4 günü akşamları 2 saat spor salonunda çalışıyorum. 40 dk kardiyo (15dk 8km hızla tempolu yürüyüş, 15 dk 30 km hızla bisiklet , 10 dk da eliptik bisiklet) + 4 er set de ağırlık çalışıyorum 1 saat civarı da ağırlık sürüyor, genelde herkes 1 gün kardiyo 1 ağırlık şeklinde gidiyor aynı gün hem kardiyo hem ağırlık yapmıyor , benim çalışmam ilemi daha iyi yağ yakarım yoksa 1 gün kardiyo 1 gün ağırlık şeklinde sizce ? Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler...

2. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Ayrı Ayrı Yapsan Daha İyi Olur Bence [Bende Geçen Kardiyo Yapiym Dedim 15 Dakika Bindim Hoca Geldi İndirdi Milletin İçinde Hakaret Etti Gerizekalı Makineyi Yakacak 30 Dakika Kardiyo mu Yapılır Kardiyo da Yağ Yakmaz Diye Birde Hocayım Diye Geçiniyo Böyle Adamların Suratına Tükürceksin...Acayip Moralim Bozuldu...
    kafa_:mad:

3. gyanks

gyanks Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    idman sonrası olmak üzere ve idmanda kardiyoya uygun olmak kaydıyla
    belli bir nabızda ( ort 130-140 )
    45 dk yı aşmayan ( belli bir zamandan sonra kas yıkımına geçiyor) kardiyo antremanı yapılabilir
    isteyen daha zorlayıcı fitness programlar uygulayabilir ama belli bir seviyeden sonra

ayrıca ricardo sen kendine yeni bir yer bak, hocaları bilgili,ilgili,gelişmeye müsait bir yer olursa gelişimin çabuk olur..
    kolay gelsın..

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bildiğim kadarıyla ağırlık antremanı sonrasında kardiyo yapmak kas yıkımına yol açar...
    bkz "flexor"un yazıları..

5. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ben zaten kardiyo yu ağırlık tan önce yapıyorum 35-40 dk , nabız aralığına gelince makineler doğru ölçmüyor bence koşu bandında 202 çıktı dün bisiklette kendimi parçaladığım halde 145

Sayfayı Paylaş