Yağ yakıcı gerekli mi ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Nikola Tesla tarafından 4 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    merhabalar 2 aydır spor yapıyorum. 2.ayda haftada 3 gün antrenman sonraları 45 dakika kardiyoya başladım.Boyum 180, kilom 70, fakat göbek bölgemde ve bacaklarımda yağlanma var.Yağ oranım %9.3. Salondaki hocam özellikle göbek bölgesindeki yağı eritmek için mekik hareketlerini artırıp l-carnitin kullanmamı önerdi.Günde 100 gr civarı doğal yollarla protein alıyorum.Yağ,un,tuz,şeker mümkün olduğunca tüketmiyorum.Hocam bu beslenmeyle ve aldığım doğal proteinle kaslarım erimeden yağlarımı atabileceğimi söyledi.Fakat danıştığım arkadaşlarım da bu şekilde hacim alamayacağımı, önce hacime ağırlık verip sonra yağ yakmamı öneriyorlar.Kafam çok karışık lütfen yardım eder misiniz?

2. Grievous

Grievous Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ya bende az önce böyle bir konu açmaya girdim foruma benimde sadece karnım yağlı 175 boya 64 kiloyum. karnımı elliyimce altta karın kaslarımı hissediyorum göbeğim var kasların üst kısmı kopmle yağ ne yapacağım hakkında en ufak bir fikrim yok yardım :(

3. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bu konuda bilgisi olan kimse yok mu ?

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
  5. maydoganlar1156

maydoganlar1156 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 3 ayda 115kg dan 96kg indim obeziteyi alt ettim ama dha kurtulamadım ama karaarlıyım hem kurtulup hemde izlerini silmeye. boy 177 cm yağ yakıcı kullanmalımıyım yada nasıl bir yol izlemeliyim spor geçmişim var zorla yaptırılmış olsada iyi kötü var(askeri okul) şimdi sporu cidden sevdim ve yardımlarınızı bekliyorum. ha bu arada doğal protein alıyor ve krbnhidrat ve yağdan mümkün olduğunca uzak duruyorum....

6. Nikola Tesla

Nikola Tesla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
  7. Borysso

Borysso Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ajans
    Yer:
    Bursa
    L carnitinin idman sırasında bünyeye enerji verdiği bir gerçektir fakat öncelikle gereken diyet ve antrenman programını uygulayıp, şayet gerekirse bu ürünlere geçilmesi gerektiği, forumdaki antrenörler tarafından bas bas bağırılmaktadır :) Forumdaki püf noktalar bölümünden, sıkça sorulan soruları oku hatta ezberle:) Eminim ileride kafana takılacak soruların cevaplarını bile bulacaksın.

Sayfayı Paylaş