Yüksek Kilolular İçin Öneri Ve Program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BenveKendim tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BenveKendim

BenveKendim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar 25 Yaşındayım Adım Mustafa .
    155 Kilodan 120 Kg'ye sporsuz Düştüm. Elimdeki Son Fiş bilgilerinide ekleyeyip Devam edeyim anlatmaya
    Başlangıç 155.1

Son Fiş. Ama Şu An Bundan 3 kg daha aşağıdayım

Eğerki Yüksek kiloda evreler hakkında verirken bilgilenmek isteyen olursa kaçıncı haftada yavaşladım kaçıncı ayda hiç veremedim anlatmak isterim.

Benim Bi sorum var Boyum 1.89 Kilom 120 bu 35 kg yi hiç Spor yapmadan verebildim. ama şu an sporada başladım ve sürecimi bi nebzede olsa hızlandırmak istiyorum açıkcası Salondaki kişinin çok acemi oldugunu ve ezbere konustugunu gördüm. Emin olamadım. Şu anlık Sadece (4 gün oldu başlayalı)
    25 Dk Koşu Bandı
    15 Dk eliptik bisiklet
    Karın Hareketleri yapıyorum.

Pazartesi Programda yazacağını söyledi. gördüğünüz gibi benim hacim kazanmalık bi programa ihtiyacım yok. Sadece yağ yakımını güzel yaparken ayrıca vucududa ilerideki zayıflama dönemim için hazırlayacak bir program tavsiyesi arıyorum. Normal Program tavsiyeleri var ama Benim gibi hiper kiloları olanlar için bi programa rastlamadım.
    Ayrıca Diyetisyen yardımı ile verdim kilomu
    Kısa öğünümden de bahsetmek isterim

sabah Domates peynir (gün aşırı yumurta)

Kuşlukta ara öğün yok çünkü geç kahvaltı yapıyorum

14.00 sebze ve yoğurt

Ara öğün 1: Meyve
    araöğün 2 : Probis veya halley (Düşük şeker sorunum var tokluk şekerim 58-60)

Akşama ise ızgara et tavvuk ya da balık

gece ara öğünüde 3-4 hurma

Yardımlarınızı ve Sorularınızı bekliyorum Teşekürler :)

Sayfayı Paylaş