Yükleme - Ağrı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bOdYkiNg tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bOdYkiNg

bOdYkiNg Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Son 2-3 aydır kollar için 10 kg dumbell ile çalışıyorum. Her çalışmadan sonra faydasını gözle görülebilir derecede görüyorum yalnız çalışmadan sonraki 5 gün boyunca biceps çalıştıysam kollarımı düz açamıyorum yani dirseğin olduğu bölüm kitleniyor resmen istesemde açamıyorum çalışmadan kaynaklı ancak herkeste bu kadar aşırı derece ağrı oluyormu ? (ağrıdan kastım kollarımı açamamam acı değil). Eğer biceps çalışırsam 7 gün boyunca kol yada göğüs çalışamıyorum. Bu kadar gün beklemeye değiyor mu ona bende tam emin değilim ama o 7 gün sonunda daha da büyük bicepslere yada çalışma şeklime göre kollara sahip oluyorum. Kol çalışırsam kollarım 0,5-1 cm büyüyor bile diyebilirim. Ağrı konusunda sizce nasıl davranmalıyım birde kollarım kaslanmadan önce bu tür çalışmalarda hiç ağrımazdı 1-2 saat boyunca basketbol oynasam bile kaslarım ağrıyor ve triceps kısmı iyice şekillenip gelişiyor. Yani ne yaparsam kaslanıyorum diyebilirim. Bundan şikayetçi değilim ama ağrı konusundan şikayetçiyim :)

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş