Vucut Seklı Problemı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Robinho11 tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Robinho11

Robinho11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seLamlar.
    yasım 13
    kıLom 53
    boyum 1.55-1.60 civarı :)

vucudumdakı yağların neredeyse tamamı bacak ve kalçada toplanmıs durumd****arnımda yağ yok.bacaklarım fıLan cok kaLın.

dar bi t-short gıydıgım zaman sırtımdakı kemıkler dısarı cıkıyor.cok rahatsız edıcı bır durum.

bu 2 problemden kurtulmak ıcın ne yapabıLırım?

tesekkurLer :)

2. HaNCheR

HaNCheR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence onlar yağ değildir çünkü bacakların dediğin kadar büyükse ordaki yağların bi kısmı göğüste ve karında olmalıdır çok aşırı futbol oynuyosan ondan olabilir birde şut çekmeni arkadaşlarınla kıyasla bakalım nasıl mutlu olucaksın :)

Robinho11 bunu beğendi.
  3. Robinho11

Robinho11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    futbola gıdıyorum.karında ve göğüste yağdan eser yok.kalçada cok war.

haklısın cok sert sut cekıyorum :)
    bu sebepLe gercekten mutLuyum :)

ama yağ oldukları cok beLLı oLuyoR.

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Kilon fazla nasıl futbol oynayabiliyorsun :D

+Boyunu uzatıp kilonu formda tutabilirsin ;) yağ sorunu çözülmüş olur örn:180 olup 65 kilo olabilirsin body çalışırsan kas kütleside alırsın
    ...
    Birde futbolda forvet ve defans yada kaleci gibi mevkilerde isen modern futbolda +185 olmanı öneririm çok işine yarayacaktır

5. Robinho11

Robinho11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 sorumada cwp geLmedı :D

6. gargey

gargey Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bir doktora gitseydin o kadar yag olabilecegini sanmıyorum dedigin kadar kemik yapın+futboldan dolayı oranda olusmus kaslar bence kalın gosteriyordur

7. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    bencede kaslardan dolayıdır belki kasların üzerinde biraz yağ vardır o da sana hepsi yag izlenimi veriyodur. ama hepsi yağ olacak olsa göbektede yağ olurdu vücut genelde göbek ve bacaga yag alır ama göbeginde bile yag yoksa gerisini kafana takma :) kemiklerim belli oluyo demişsin body yapabilirsin zamanla kilo alırsın ama yaşın 13 oldugu için başlamanı tavsiye etmem biraz daha beklemelisin. onun haricinde sadece yag olarak kilo almayı kimseye tavsiye etmiyorum sanada tavsiye etmiyorum :D

8. HaNCheR

HaNCheR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gs01 arkadaşımız cevabını vermiş bende aynen bunu yazıcaktım

bencede kaslardan dolayıdır belki kasların üzerinde biraz yağ vardır o da sana hepsi yag izlenimi veriyodur. ama hepsi yağ olacak olsa göbektede yağ olurdu vücut genelde göbek ve bacaga yag alır ama göbeginde bile yag yoksa gerisini kafana takma :) kemiklerim belli oluyo demişsin body yapabilirsin zamanla kilo alırsın ama yaşın 13 oldugu için başlamanı tavsiye etmem biraz daha beklemelisin. onun haricinde sadece yag olarak kilo almayı kimseye tavsiye etmiyorum sanada tavsiye etmiyorum :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:10 ----------

2. problemin ise sırt çalışıp sırtını kaslandırmaktan geçiyor

9. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    merak etme daha boyun çok uzayacak vücudun çok değişecek şimdi bunları kafana takma sporunu yap yemene dikkat et yeter

Sayfayı Paylaş