Vucut degerlerimi yorumlarmisiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve qlaw tarafından 18 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. qlaw

qlaw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Ne yemem ne yememem gerekir nasil calismam vucut degerleri nasil? IMAG2172_1.jpg

2. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Bmı 26 da kardiyo yapıcaksın.

3. qlaw

qlaw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam gunluk 1500-1600 kaloriyi gecmiyorum ve yediklerim genellikle protein agirlikli 1,5 haftadir spor yapiyorum ona ragmen basladigimdan beri 2 kilo aldim sporda 30dk kardiyo+agirlik idmani seklinde neyi yanlis yapiyorum sizce ?

4. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Ne zaman tartılıyorsun her sabah aç karnına tuvaletten sonra tartıl.1,5 haftayla olacak iş değik vücudun daha yağ yakmalıyum moduna geçmemiştir daha zorlaman lazım. Gerçekte kilo vermek istiyorsan ağırlık antremanı + 40-60 dk. Arasın interval kardiyo yapmalısın. Kondisyonun artınca yükselt kardiyo zamanını. Koşu bandında 5 km hızlda yürüyüşte bişey olmaz.

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    tamamen sabır işi, kısa vadede tutma beslenme konusu da çok önemli az kalori alıyorsun daha da aza düşürme ortalama 1900 kalori civarında iyidir. bir de sadece kardiyo ağırlıklı antreman yapma güçlenmeye bak biraz ağırlık antremanı üstüne 30 dakika kardiyo yapsan sana yeter. kış aylarında yazdaki kadar kolay yağ yakılamıyor. kilo verirken kas kaybetmemeye dikkat et kaybetceğin 1 kg kas bile ileride 1 2 ayına mal olabilir senin. o yüzden 1900 kalori civarı beslenmen bile sana yeticek. beslenmeye gelince de
    http://www.agirsaglam.com/beslenme-rehberi/#KALORILER
    1900 kalorilik yağ yakma diyetine benzer bir diyet uygulaman senin için uygun olur

6. qlaw

qlaw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Hocam yukardakk arkadas 60 dk demis siz 30 dk demissiniz hangisini yapayim 20 dk kosu 10 dk bisiklet gerisi agirlik yapiyorum salonda
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Kasım 2016 ---
    Sabah uyanir uyanmaz tartiliyorum salonda ilk gun tok karna 87 kg cikmistim simdi ac karna 89 kg cikiyorum :D

7. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ağırlık çalışıyorsan zaten 1 saat ağırlık antremanı sürse 1 saat kardiyo yapsan 2 saate kadar insülin seviyen zıplar ağırlık çalışıyorsan 30 dk yeterli

8. qlaw

qlaw Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    Au
    Aynen ozaman ayni devam edeyim bir 1 ay gecsin sonra tekrar kontrol edeyim bakalim

Sayfayı Paylaş