VG ve Pskoloji

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BodyEser tarafından 26 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Selamlar
    Arkadaşlar bu sporu 1 yıldır düzenli bir şekilde tamamen natural bir şekilde yapıyorum.Herhangi bir steroid kürüne girme gibi bir düşüncemde yok seneye allah kısmet ederse askerim fakat cidden bu spor ile kafayı bozdum diyebilirim.Yani hep natural bir şekilde hedefime ulaşabilecekmiyim düşüncesindeyim istemsiz olarak hiç aklımdan çıkmıyor seneye askerde bu kadar emek baya harcanacak düşünceside beynimi sardı bazen başım inanılmaz ağrıyo sırf bunları düşünmekden natural bir şekilde hedeflerime ulaşabilme korkusu var içimde.
    Aranızda buna benzer sorunları olan oldumu ve nasıl çözdünüz yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    hedefinin ne tür bir fizik olduğuna bağlı. Popüler fitness modellerin %99'ı doğal değil mesela eğer hedefin buysa doğalda ilerleyemezsin malesef. Jeff Cavaliere ve Marc Fitt'in doğal olduğuna inanıyorum ve bence bu tür bir fiziğe ulaşılabilir.

3. BodyEser

BodyEser Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Steroid hakkında pek bir bilgim yok fakat anlayamadıgım sorun bu adamlar kaliteli kürlere giriyor ve kaliteli pctler yapıyorlar olumsuz yönlerini görüyorlarmıdır çünkü 45 50 yaşında olup hala küre giren taş gibi sporcular var yani en kaliteli kürü uygulasak bile steroidin olumsuz yönlerini görürmüyüz?
    Ben hedefimdeki vücuda ulaşmak için herşeyi göze alırım şahsen

Sayfayı Paylaş