Vücut geliştirmeyi bırakıp sadece yüzmek

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve WStrongest tarafından 15 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    merhabalar

ben önceden açtığım konulardada boyumun uzaması için vg yi bırakıp bu yazın sonuna kadar yüzmeye gidiceğimi söylemiştim şu an vücudum gerçekten iyi fit duruyo hacimli değilim ve vg yi bırakıp yüzmeye başlayınca daha zayıflamaktan korkuyorum 16 yaşındayım boyum 1.77 - 72 kiloyum ve son 1 senem kaldığını düşünüyorum santim olarak uzamak için istediğim ölçüler 1.87 85 kg olurmu bilmiyorum görücez insallah olur ama haftada 3 gün 1 er saat yaza kadar yüzücem ve yazında haftada 5 gün 1 er saat yüzücem çok fazla zayıflarmıyım sizce kötü bi görüntü olurmu ?

2. CaLL

CaLL Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır Tabikide Çok Fazla Zayıflamazsın Yüzmeni Yap Sen Hacmi Sonrada Alabilirsin Ama Bu Arada 1.85 Biraz Zor Ben 18 Yasımdayım 178 Boy 70 Kilo.

WStrongest bunu beğendi.
  3. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    dikkatli beslenirsen zayıflamazsın. antreman sonrası vucudunu aç bırakma birşeyler ye

WStrongest bunu beğendi.
  4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    beslenmene baglı ben 3.5 ay boyunca plaj da sabahladıgımı bılıuyorum gece sabah sureklı yuzuyordum balık tutuyordum tuttugum balıkları yıyordum:) ama eve donmuyordum ailemle o kadar tartıstıkkı bu konuda oruclu oruclu tum gun denız kenarında balık tutuyordum yuzuyordum onra ragmen fazla kılo vermedım

moment ve WStrongest bunu beğendi.
  5. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul

ya pozitif düşünmeye çalışıyorum :) annemle babamın boyu kısa amcamın uzun yani ailedeki en uzun kişi amcam oda 1.79-80 falandır bende onun kadar sayılırım aslında ama her akşam yatmadan önce stretching yapıyorum barfikse asılıyorum falan belki uzar 10 santim

6. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Wstrongest birbirimize çok benziyoruz bende 177 annem ile babam kısa amcam 178 bi o uzun bende bu yaz yüzmeye gidicem inşallah.İnşallah uzarız ama benim gözüm seninki kadar yüksekte değil:d 180 olsam yeter bana:d

WStrongest bunu beğendi.
  7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yüzme benim içinde ideal spor, havuzda yüzüyorsan yüzün havuza bakacak şekilde kolların ile kenara tutunup havuzun içindeylen çekebildiğin kadar dips çek, kısa tutuşla omuzlarını, geniş tutuşlar göğsünü geliştirebilirsin, tabii ki BBnin yerini hiç bir şekilde tutamaz. ama fit görünüme iyi katkı yapar...

boy için çok endişelenme, 18 yaşında 177 gayet güzel bir değer.
    2-3 sene daha, az da olsa uzamaya devam edebilirsin. kemiklerini güçlü tut.

WStrongest bunu beğendi.
  8. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Kasların uzayacağından ölçü kaybedersin da kas kaybetmezsin, tabii ki iyi beslenmen şart...

WStrongest bunu beğendi.
  9. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    benziyomuşuz hakketen ya yüzme inşallah işe yarar bide beslenmeye ağırlık verdikmi en kötü 4-5 santim uzar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:32 ----------

evet o hareketi yapıyorum hem bi süre BB yapmıycağım için kas kaybınıda önler arka koldaki heralde ve ben 18 değilim 16 yaşındayım hatta 16 ya haziranın sonuna doğru giricem ondan umutluyum baya

10. jeune_turc

jeune_turc Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Bu yöntemle zannediyorum survivorda Nihat Doğan'a rakip olabilirsin :) Artık o coconut sen balık idare ederdiniz... Benim memleketimin balıkları bile farklı bakıyor :)

Şaka bi yana... 14 yaşlarında incecik olan bir arkadaşım 1 sene gs'de sutopuna gittikten sonra tam olarak 10 cm atmıştı ve sonraki yaz ilk görüşümde "ohaaaa olm sen nooolmuşun" türünden bi vücudu vardı... Şimdi aynı arkadaş sporu bıraktı, hiçbirşey yapmamayı bırakın markete bile arabayla gidiyor, içki sigara desen gırla... gel gelelim, ömrüm boyunca o omuzlara sahip olabilecek miyim acaba... Çok gıpta ediyorum sutopçuların çatısına çoook... Kıssadan hisse, senin için de 10 cm olmasa bile en az 5 cm atmanın mümkün olduğunu düşünüyorum...

Azi ve WStrongest bunu beğendi.
  11. scarface35

scarface35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dostum Boy uzamasi genetik birsey degildir isterse annen yada baban 2 metre olsun senin boyun Uzun olcak anlamina gelmez. Benim babam 55 yasindqa 1.67den biraz uzun ben 17 yasindayim 1.80i gectim. Boy uzamasinda en fazla katkiyi yuzme yapti. 2 Yil profestonel takimda yuzdum Arkasta. Yani boyun daha gelisir.. Arastirdigim ve Biyolojiden ogrendigim kadariyla erkeklerde en cok boy Ergenlik zamaninda uzar ve 20-22 yasina kadar gider :)

WStrongest bunu beğendi.
  12. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul

haklısın bende öyle düşünüyorum aslında zaten vg yi bıraktım yüzüyorum sadece 1 saat falan barfikse asılıyorum hergün açma-germe hareketleri yapıyorum bide solgar ın boy uzamasına katkısı olan bi vitamini varmış onuda kullancam umarım işe yarar yüzme mükemmel gercekten 1 ayda görüyorum değişimi

13. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    O vitamin nerelerde satılıyo bide fiyatını nedir eğer İşe yarıyosa bende alıyım.Bide bende yüzmeye gidicem fakat haftada 2 gün 2'şer saat işe yararmı acaba bide futbola gidicem Allah izin verirse Yani hep güneşte olucam günceşte kemikleri geliştiriyo inş uzarız.

14. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    eczanelerde satılıyomuş bide sanırım ürün solgarın değil gnc nin falanda olabilir eczacı babama ürünün tam adını söylememiş amerikan malıymış zaten ürün gelince araştırmadan kullanmam gelince haber veririm bu arada 2 saat yüzmek çok değilmi ya :D

15. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    1 saat'te olablir

16. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    aynen bende 1 saat yüzüyorum gelişme baya oluyo geçen yaz sonunda omuzların ne kadar genişlemiş gibi yorumlar almıştım ama hafta 4-5 gün yüzüyodum

17. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    İşte sen iyi bulmuşsun öyle benm haftada 2 gün

18. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yüzmek çok güzel bişey bende tatilde her gün yüzücem. Düzenli yüzmek kas yapar mı sizce göğüs omuz falan?

19. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yüzme tum vucudu calıstıran bır spordur fıt bır gorunus elde edersınız ama denızde yuzmekle oclagını sanmam profesyonel olarak yuzuculerın vucutlarını goruyorsunuz.
    yazın yuzmekte faydalıdır tabı gene calısmıs oluyor vucut hemde kardıo yapmıs oluyorsunuz

WStrongest ve judgementday bunu beğendi.
  20. WStrongest

WStrongest Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    göğüs için bişey diyemiycem ama omuz ve sırtta mükemmel gelişme oluyor tabi beslenmeyede önem vererek

judgementday bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş