Vücut geliştirmek için gereken kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rembo tarafından 17 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Rembo

Rembo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar. Kilomun boyuma ve yaşıma uygun olmadığını düşünüyorum ve vücut yapmak istiyorum. Aklımda spor salonuna yazılmak var, ancak sizlerinde görüşlerinizi almak istedim. Kollarım çok zayıf, tişört giyince çirkin bi görünüm oluşuyor. Sizce nereden başlamalıyım ve ne yapmalıyım ? Şimdiden teşekkürler.
    Kilo : 55
    Boy : 1.85

2. UNS

UNS Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar; fotoğraf, vücut tipi, hedef bilmeden sağlıklı yorum yapamayız...

3. Twain

Twain Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Kardo Mübalağa yapmıyorum 3 sene düzenli git düzgün beslen seni kameralarda görürüz.Boyun cidden çok uygun bu spora kiloyu falan kafana takma şöyle bir izlenim var halk arasında, kilo almak için spora mı gidilir daha çok verir. Dostum ben 16 yaşında 55 kg ile başlamıştım 1.63 falandım şuan 17 yaşındayım 1.66 oldum kilom 64 boy kısıtlamasından dolayı kilo alamıyorum malesef fakat senin öyle bir derdin yok.Dez avantajların var elbet kolay kolay kalın kol yapamazsın kolların büyük ihtimal uzun olduğundan ama estetik bir vücut yapabilirsin her türlü. Hiç canını sıkma :D Öğrenci işi bir kaç ucuz beslenme biliyorum onları yazıyim belki işine yarar. A101: 150 GR YER FISTIĞI 40 gr protein 2.25 tl 200 gr arnavut ciğeri 3.25 tl 43 gr protein 1.80 süt 1000 ml 28 gr protein Bulgur, pilav paran varsa tavuk kırmızı et 5.75 e ton balığı var oda işine yarar 50 gr protein var :D bu tarz doğal beslenmeler ile her türlü sağlam vücut yaparsın tabii babanın cebine güveniyorsan protein tozlarını da kullanman fayda sağlar. İnanırsan başarırsın kardo hadi iyi günler :D

4. Rembo

Rembo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yorumun için teşekkürler. Ancak kırmızı et yemiyorum, hiç hoşlamam kırmızı etten ancak diğer önerilerini uyguluyacağım.

Sayfayı Paylaş