vücudumu topladıktan sonra evde çalışabilirmiyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yasind tarafından 22 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yasind

yasind Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar spor salonunda vücudumu iyice topladıktan sonra salonu bırakıp evde çalışsam görüntümü koruyabilirmiyim?

2. lion-71

lion-71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar ben bir spor salonuna yazildim ama oradaki hocanin bilgileri guvenilir gelmedi.beslenme programi istedim,3 beyazdan uzak dur aksam yediklerine dikkat et tamamdir dedi.bu cevaptan sonra sizlerden yardim istemeye karar verdim.onclikler boy-186 kilo81
    Kilom da cok sorun yok ama fazlalik olan bi kac bolge var oncelikle onlarda kurtulmak istiyorum.ve hedefim cok kalinlasmak degil fit,ucgen bir vucuda sahip olmak bu yuzdede beslenmme dikkat etmem gerek.simdi benim bu kiloyla ne kadar kardiyo yapmam gerek?nasik bir beslenme prograni izlmem gerek.ve bana kanat calismasi on planda bir program yazarsana sevinirim.gogus icinde ust gogus agirlikli caliamak istiyorum.yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

3. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni konu açıp arkadaşın konusunu kirletmeseydin keşke.Benim çalıştığım salondaki hocamda bana beslenme programı vermedi ama nasıl beslenmem gerektiğini öğretti. Ayrıca hoca'nın söylememesi bir bahane değil.İnternetten daha iyi hoca bulamazsın emin ol.Ve o kalınlaşmak dediğin düzenli antrenman ve beslenme ile 3-4 yıl'ı alıyor. Daha da fazla olabilir. Fit bir vücut istiyorsan 1 yılını belkide daha fazlasını alacaktır emin ol.

4. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    korumak ne kelime arttırabilirsin, bu işi evde yapan ve harika sonuçlar alan arkadaşlarım var yeterki doğru çalış ve tabikide gerekli malzemelere sahip ol..

5. lion-71

lion-71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni konu acamadim bi turlu o yuzden buraya yazdim yanlis anlasilmasin.

Sayfayı Paylaş