Vücuduma Nasıl Hacim Kazandırabilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mek444 tarafından 20 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mek444

mek444 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleyküm.
    Ben 17 yaşındayım.Boyum 1.88 , 60 kiloyum.Boydan aynaya bakınca uzun ince bir görüntü çiziyorum.Nasıl vücuduma hacim kazandırabilirim.Kas çalışıyorum zaten ama bu yeterli olmuyor.Genetikle mi alakalı acaba yoksa kilo almam ve yaşımın biraz daha ilerlemesi mi gerekiyor?

Altta attığım videoda ki gibi bi hacime sahip olmak istiyorum.Bunun için yağ mı almam lazım , yoksa kas kütlesini mi arttırmam lazım , başka tavsiyeleriniz varsa hevesle okurum.Teşekkürler.

https://www.facebook.com/handeyener/videos/vb.330333084463/10154275956504464/?type=2&theater (Dj Vücudu)

Aslında istediğim giydiğim gömleğin , t-shirt'ün üstümde emanet gibi durmaması.İsim vermek istemiyorum ama bazı Youtube'da vücut geliştirenler var.Adamların her yeri kas ama estetik bir görüntü yok ortada.Aksine daha kötü bi görüntü var.Öyle de olmak istemiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. uzay demiralp

uzay demiralp Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    istediğin vücut leş ,onun için biraz fazla yemek yemen yeterli fazla kasma

3. mek444

mek444 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ama bakarsan hacimli görünüyor.Yani en azından benim gibi uzun ince değil.Yaşımdan dolayı mı böyleyim acaba onu merak ediyorum.Çünkü omuz genişliği fena değil ama göğüsle bel aynı hizada ve kaburgalarıma dokunabiliyorum o kadar zayıfım yani.Acaba sebebi bu mu?

4. herort

herort Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Mersin
    kardeşim karbonhidrat agırlıklı beslen proteini de eksik etme gunluk duzenli hareketleri yap zaten kas istemion evde calıssan belli başlı hareketlerle yeterli hatta daha da iyi olursun tahminimce

mek444 bunu beğendi.
  5. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Araştır oku yüzlerce yazı var forumda ya sorununun çözümü belki 1000 farklı şekilde anlatışmıştır. Yapman gereken temiz beslenerek kilo almak kalori açığı oluşturmak ve düzenli doğru antrenman yapmak. Olay çok basit ama araştırmazsan öğrenmezsen tabiki napcagına şaşırısın

6. mek444

mek444 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslında konuyu çok araştırdım.Ama korktuğum konu şu.Genetikten darlık varsa çözülemez belki diye düşünüyorum yani.Yaptığım vücut üstümde emanet gibi duracaksa hiç yapmayayım istiyorum.Yani hacim kazanmam mümkün mü diye düşünüyorum.

7. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Neden mümkün olmasın kardeşim eski halinden daha iyi olacağın kesin değilmi doğru yaparsan

8. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Genetik darlık nedir arkadaşım ya ? bu sporda güzel beslenen idareli bi şekilde antremanını yapan ve yeteri kadar dinlenen hiç kimsenin gelişim görmeme gibi bi durumu yok..
    Herşey kafada bitiyor bence kendini motive etmelisin bu sporda önemli olan bu
    Kolay gelsin

Sayfayı Paylaş