vücuduma bakış uzaklığı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fiko444 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar size sormak istediğim bişi var ben bodye başlayalı 2 ay oldu tişörtümü çıkarıp aynaya uzaktan bakınca göğüslerimde fln gelişme olduğunu görebiliyorum fakat aynaya yaklaşınca sanki hiç bir şey yokmuşda ben abartıyormuşum gibime geliyor aynı durumu fotoğrafdada yaşıyorum çektiğim foto küçükken güzel gözüküor ama büyütünce normal bir vücut bu her insan da mı olur yani hiç çalışmayan biri bile aynaya uzaktan bakınca benm yaşadıklarımı yaşarmı ? yoksa gerçekten bu gelişme olduğunu mu gösterir

2. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Bende aynı sorunu kollarımda yasıyorum Uzaktan bakınca Aynaya gercekten goruyorum vay be dıyorum gelısmeye baslamıs demek dıyorum(2 aydır yapıyorum)

Sonra Elimle birde kontrol ediyorum şiştiğini göre göre pazumun hiç yok gibi oluyor.
    Acaba gelişmiyor mu ben psikolojik mi öyle görüyorum anlamadım ...

fiko444 bunu beğendi.
  3. makineci

makineci Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    bu herkesde olan bişey. insan kendi gelişimini dışardan biri gibi farkedemez. ben başladığımda kollarım 28.5di şimdi 37 , bana sorsan o kadar büyümüş gibi gelmiyor hiç ama dışardan bakanlar ve eski halimi de bilenler için gelişimin olduğunu görmek kıyafet altından bile çok kolay oluyor.
    bu arada ayna konusunda da yalnız değilsin, çalıştığım salonda çalışan bazı kişiler de dile getiriyor bunu, o da gayet normal bir durum yani

fiko444 bunu beğendi.
  4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar sanırım bu konu algılama ile ilgili bişey, küçük fotolarda daha çok bütüncül görüyoruz ve etkiliyor insanı fotoyu büyütünce dikkatimiz bütünden daha ziyade parçalara yoğunlaşıyor, aynı şey ayna için de geçerli...
    bugün üye fotoları bölümünde bir arkadaşımızın fotosunu gördüm, küçük haldeyken karın kasları o kadar harika duruyordu ki, imrendim doğrusu, fotonun üzerine tıkladım büyüdü, bu sefer gayet normal göründü gözüme...

5. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    peki sıradan hiç kas çalışması yapmamış insanlarada uzaktan baktığımızda yine yakın mesafeye göre kaslı mı görünürler yani aslında uzaktan bakmak bizi aldatıyormu

6. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    hiç kas çalışmadıysa kaslı görünmezler. sana şöyle bir örnek daha vereyim 4 katlı bir binaya uzaktan baktığında bütün katları ve binanın mimari yapısını rahatlıkla görebilirsin, ama binaın dibine gelip baktığında çatısını, ve mimari detaylarını farkedemezsin burada tartıştığımız da onun gibi bişey... ancak şu da var ki bu durumu çok büyütmemek lazım, kafaya takmaya gerek yok...
    saygılar!

fiko444 bunu beğendi.
  7. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    aynı olay da bende de var aynaya bakıyorum göğüslerim sanki biraz gelişmiş gibi ama yakından bakınca kemikler gözükecek neredeyse:D allahtan bicepsler kurtarıyo durumu uzaktanda baksam yakından da baksam geliştiğini görüyorum. Bende onlarla övünüp asıl güç koldan gelir falan diye kendimi teselli ediyorum:D

fiko444 bunu beğendi.
  8. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ceza body building pek aceleye gelmez, kolay değil insanlar senelerini veriyorlar bu spor için, 4-5 ayda olacak olsaydı hepimiz yabancı filmlerdeki gençlerin vücutları seviyesinde vücutlara sahip olurduk, zaten sabırsız kişiler bu sporu erken terk ediyorlar...
    saygılar sunarım!

fiko444 bunu beğendi.
  9. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    orası öyle zaten sabretmeden hiç bi olay olmaz. benim söylemek istediğim insan çalışma azmini yakalamk için bazı gelişmeleri görmesi lazım.Ayrıca ben sabırsız değilim 5 aydır bu sporu yapıyorum.Bu hafta 2 gün dinlenme günüm vardı pazartesi ve salı acayip salona gitmeyi özledim Allah'a şükür bugn salona gidiyorum göğüs ve biceps çalışacağım:D weightlifterweightlifterweightlifter

10. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ceza :) ben sana sabırsız demedim... başlıkla bizim tartıştığımız konu başka yerlere gitti farkındaysan... iyi çalışmalar diliyorum!

11. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    hehe evet biraz öyle olmuş neyse sana da iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş