uri boyka

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mikaildemir tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. mikaildemir

mikaildemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

böyle 1 vücut için nasıl 1 çalışma programı uygulanabilir yada bu adam vücut haricinde başka 1 sporda yapıyormu gerçekte ?

kendimden bahsediyim. 3 aydır salona gıdıyorum 5 aydırda kendım yapıyorum bu sporu ama istediğim goruntuye 1 türlü gelemiyorum. omuzların çok dar kalıyor. geniş omuzlara sahip olmak , belimi incetlemek , böyle 1 vücut yapmak için şimdiden hangi antrenman programını uygulamalıyım yada başka 1 sporlamı ilgilenmeliyim yardımlarınızı bekliyorum ?

boyum 1.86
    kilom 79
    ayaklarım üst vucuduma göre daha uzun.

Son düzenleme: 1 Temmuz 2010
  2. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
    Omuz Hareketlerini Hafif Kiloda VE yavaş yavaş (( yani yedire yedire :D:D )) yapmalısın .

3. mikaildemir

mikaildemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deniyeceğim saolasın.

omuzlar açılınca vücutta sağa sola açılır heralde yanlış mı biliyorum ?

4. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben bu fılmı ızledıkten sonra boksa yazılmak ıstedım o kadar hosuma gıtmıstı ama o adamın vucut gıbı yapmak yıllar ıster cok guzel vucudu var

6. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28

bu adam scott adkins ve kickboks dünya şampiyonu olmuş zamanında oldukça yetenekli bu konuda araştırırsan antremanlarını
    görebilirsin daha çok ufc tarzında antremanlar yapıyor.(en azından undisputed3e hazırlanırken)

7. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu spor sabır işi.5 aylık çalışma ile olcağını sanmıyorm.Ben başlayalı bir sene oldu hala istediğim vücut şeklinde bile değilim.Özellikle kollarım.Daha 40 cm ler :D

8. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    duyduğum kadarıyla scot adkins ( uri boyka ) tekwando hocasıymış...facebook ta antrenmanlarını izlemiştim harika bir dövüşçü....scot adkinsin yenilmez 3 filmi yeni çıktı izlemiyenlere şiddetle tavsiye ederim,ben böyle dövüş sahnelerini hiçbir filmde görmedim...izleyin görün

9. Sevket

Sevket Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Lefkoşa - KKTC
    Undisputed 3 bu yıl gördüğüm en iyi dövüş filmiydi. Blood and Bone da gayet iyiydi

10. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    blood and bone u izledim çok güzel dedim bundan daha iyi film olamaz diyordum...undisputed 3 ü izledim vazgeçtim :)...undisputed 3 dehşet film

11. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Blood and Bone u bende ilk gördüğümde çok beyenmiştim hatta o film yüzünden Michael Jai White hastası oldum :D Vücudu da bi o kadar iyi...ama bizim bi manyak arkadaştan Scott Adkins i duydum ve filmlerini seyrettim,hakkaten iyi.Adamım Michael Jai White i bile solladı ama o hala kalbimdeki hero'm sonrasında Ronnie

12. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    zaten undisputed 2 de de michael jai white la beraber oynadılar ama kötü karakteri oynamasına rağmen uri boyka baya sevildi !

13. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Evt aslında Yuri Boyka'yi alt etmesi biraz hoşuma gitmişti,sonuçta idolum xD Spawn filminde'de boş rolü oynadı seyrettinmi bilmiyorum ama klasik!

14. can7cang

can7cang Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Undisputed 2 yi bilemiyorm ama 3.filmde boyka çok süperdi.Hemde iyi adamdı :D.O Amerikalıyı kurtardıktan sonra fikirlerim değişti boyka hakkında

15. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    başkasınınki gibi bir vücuda sahip olamazsın ki arkadaş,herkesin genetiği farklı.omuzlar gelişimi tamamlamış bir kişide (tahminen 18 yaş) kemik olarak genişlemez,bel kemiğinin de daralması söz konusu değil.Tabii omuzlara kas kütlesi ekleyip,kanatları çıkartınca, beldeki yağlardan kurtulunca üçgen bir görüntü sahibi olunabilir .Ama doğuştan geniş omuzlara sahip birinin yaptığı vücut kadar görkemli olmayabilir,herkes genetik şanslı değil sonuçta.

senin napacağına gelirsek omuzlara kas kütlesi eklemek için gerekli hareketleri forumda bulabilirsin,hazırda başlıklar vardı.belini inceltmek içinse define olmalısın.vücudunu inşa etmek içinde başka bir spora gerek yok.

16. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    3 ay yapmışsın 2 ay daha çalış aynısı çıkacakdır... hadi bakalım az kalmış...

17. batistr

batistr Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    steroid yoksa en az 4 5 sene sürer böyle bir vücut yapmak o da çok sıkı bir disiplinle. yaya yaya 6 7 sene sürer muhtemelen.

bu adam tahminen çok küçük yaşlardan beri sporun içinde olduğundan genç yaşından beri böyledir.

18. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ya genetik bence en başta geliyor.Ben karın kaslarıma ve omuzlarıma neredeyse yok denecek kadar az çalıştım ama çalıştıgım bölgelerden bile daha ileri durumdalar.Omuzlarım aşırı genişmi bilmem ama etrafımdakiler çok geniş diyo :D O yüzden sana tavsiyem başkalarının vücutlarına özenmemen,yani demek istediğim onları kahramanın veya ilham verem bir kaynak olarak görebilirsin ama o vücudun tıpatıp aynısını yapmaya kalkarsan hayal kırıklığına uğrayabilirsin.Zira herkesin vücut ve kas yapısı farklı

19. mikaildemir

mikaildemir Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    araştırdım baya 1. bu adamın babası ünlü 1 sporcuymuş adam 7 yaşından beri spor yapıyormuş antrenman programlarını fln izledim çok değişik 1 stili var ne yaptıgını anlıyamadım açıkcası ayrıca tipide filmdeki gibi değil resmen yıkıldım :=)) antrenmanlarda hızlılık dayanıklılık çalışıyor gibi sanki agırlıga giriyor ama bunları hızlı yapıyor değişik değişik 1 sürü hareket var çözemedim. kendisi kickboks cu bu arada.

20. leonidass

leonidass Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    genetiğin önemli böyle bir vücuda sahip olman için fotolarını koy yorum yapalım.......yapına uyarmı uymazmı......öyle bir vücut için en az 2 yılllık disiplinli bir çalışma ve ve beslenmede şart

Sayfayı Paylaş